anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro tytułuje zniżkę "Sprzedawaj bez opłat na Allegro Lokalnie" po czym nalicza opłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:95694065
#8 Zapaleniec#

Zwracam się do wszystkich poszkodowanych których oszukało allegro, mianowicie w okolicy 23.08.2023 w centrum zniżek allegro zatytułowało zniżkę "Sprzedawaj bez opłat na Allegro Lokalnie" z włączeniami:
a) Allegro Lokalnie - Nieruchomości
b) Allegro Lokalnie - Motoryzacja - Samochody
c) Allegro Lokalnie - Motoryzacja - Motocykle i quady
d) Allegro Lokalnie - Motoryzacja - Maszyny
e) Allegro Lokalnie - Motoryzacja - Przyczepy, Naczepy
f) Allegro Lokalnie - Motoryzacja - Inne pojazdy i łodzie,

zniżkę aktywowałem. Po kilku sprzedażach zauważyłem że allegro nalicza opłaty transakcyjne za sprzedane przedmioty mimo że kategoria kwalifikowała się do promocji. załączam screen jak wyglądał tytuł tej zniżki w momencie aktywacji. Co prawda prowizja była obniżona o 50% ale jednak nie była zgodna z tytułem zniżki. Co zrobiło allegro? międzyczasie zmienili owy tytuł zniżki na "Sprzedawaj jeszcze więcej ze zniżką -50% za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie" co nie zmienia faktu że w momencie aktywacji konsumenci zostali wprowadzeni w błąd. Na ten moment allegro nie widzi problemu i nie zamierza dokonać korekty salda z naliczonych opłat i uważa że zostały naliczone zgodnie z regulaminem. Dostałem już pierwszą odpowiedź od doradztwa ze strony UOKiK o naruszeniu, jeśli ktoś został w podobny sposób oszukany proszę o kontakt

 

 


zniżka allegro.JPG

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:95694065
#8 Zapaleniec#

a tak prezentuje się tytuł tej zniżki na ten moment w zakończonych, oczywiście rozumiem że ktoś w allegro popełnił błąd, najprawdopodobniej metodą kopiuj wklej bo taki tytuł miały też inne zniżki co nie uprawnia do obarczania kosztami w wyniku tego błędu użytkowników allegro

 

zn.JPG

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:95694065 przekazałam Twoje zgłoszenie do zespołu, który zajmuje się tą promocją. Faktycznie odnotowaliśmy zły opis promocji w Centrum Zniżek.
Chcemy, aby osoby uczestniczące w promocji mogły szybko i korzystnie sprzedać swoje ogłoszenia. Dlatego została podjęta decyzja, aby sprzedającym, którym wyświetliła się nieprawidłowa nazwa zniżki zwrócić opłatę za sprzedaż, która została pobrana za ogłoszenia spełniające warunki opisane w Regulaminie tej promocjiKorekty zostaną wykonane w przyszłym tygodniu. 
Dodam, że w każdej promocji "Sprzedaj bez opłat" wykluczamy kategorie: Nieruchomości, Samochody, Motocykle i quady, Maszyny, Przyczepy, Naczepy, Inne pojazdy i łodzie), gdyż jest to inna forma ogłoszeń i obowiązuje w nich inny cennik.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:95694065
#8 Zapaleniec#

Dokładnie jak pani napisała. Czasem mi się wydaje że pisząc do was meile albo pracuje ktoś niekompetentny kto odpowiada nie na temat albo usilnie próbujecie postawić na swoim mimo ewidentnego błędu i jest to zwyczajne kopanie się z koniem

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:95694065 rzeczywiście sprawdziłam, że w wiadomościach e-mail, Doradcy nie zwrócili uwagi na zmianę tytułu i traktowali to jako dwie promocje, przepraszam Cię za tę pomyłkę w ich imieniu. Natomiast moja odpowiedź jest wiążąca i korekty zostaną przyznane 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
arden2
#8 Zapaleniec#

Mam podobny do opisanego problem. Wystawiłam książkę , która była objęta programem nie pobierania opłat. Po sprzedaży naliczono mi opłatę. Rozliczyłam się z allegro, ale nie rozumiem zaistniałej sytuacji. Na stronie byłam informowana, że opłata nie zostanie naliczona.

Pozdrawiam Danuta

arden2_0-1695984361998.png

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@arden2 przepraszam za tę sytuację. Tak jak informowała tutaj Monika w przyszłym tygodniu wykonamy korekty na błędnie naliczonych rachunkach. Jeszcze raz w imieniu zespołu przepraszam za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów