anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałem sie dowiedzieć, co w zwiazku z ta przesyłka,koszulka meska nadrug lew 3D ,

Pauli204
#1 Nowicjusz#

Dostałem ta przesyłkę, nr 638dcae0-af89-11ec-9f01-cb152397789b w piątek opłata za nią była kwota 15zl kurierowi ,dostałam zwrot kasy od was na kato, co mam z tym z zrobić, jeżeli ona normalnie miała przyjść za darmo,z allegro smart ale kasa wpłynęła za zwrotu przesyłki bo była opóźniona,a ten z ageraShop24 straszy teraz Policja, czyli te 15 zł za co było zapłacone skoro smart za darmo, a przesyłka miała być niewysłana i odebrali ją w domu bo niewiedzieli co to jest

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Pauli204 Allegro Smart nie daje wszystkich przesyłek za darmo, nie znam szczegółów zakupu, ale na przyszłość poczytaj jak się kupuje z Smartem: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Pauli204 

nadrug lew

😂🤣🤣 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może 2 i 3 i 4 ......🤣

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Pauli204 Nie mogę zrozumieć z Twojego wpisu o co właściwie chodzi. Może poprosisz kogoś, żeby przetłumaczył dokładnie na polski. A za 15 zł żadna Policja nie zajmie się sprawą. To takie "strachy na lachy"

oznacz moderatorów