anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z dowcipnisiami, którzy kupują i nie pacą i tak w kółko?

klifordd
#9 Pomysłodawca#

Witam,
mam problem z jednym klientem, mianowicie ktoś ciągle kupuje ode mnie książkę i nie płaci, a ja mam ofertę przez niego zablokowaną. Ta osoba ma nastepujący nick [edycja], podejrzewam, że ten ktoś sprzedaje to co ja, a u mnie cena jest niższa. Co mogę zrobić z takim klientem, mogę go jakoś zablokować? Jak pozbyć się kogoś takiego? Jestem na Allegro 12 lat i nigdy wcześniej nic takiego mnie nie spotkało.... Katarzyna

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@klifordd, widzę, że napisałaś do nas mejlowo w tej sprawie. Przyjrzymy się temu kupującemu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

klifordd
#9 Pomysłodawca#

Witam, piszę po raz kolejny, od kilku dni pewna osoba kupuje ode mnie ksiązkę, nie płaci, ja ją wystawiam ponownie, ona znowu kupuje itd. Oczywiście transakcja nie ma finału, bo ta osoba sprzedaje to samo i robi to złośliwie. Na moje maile nie odpowiada. Po kilkukrotnym zwróceniu uwagi, zmienił konto na inne i robi to samo kupując inną rzecz i też nie płacąc. Teraz kupił przedmiot, który był w ofertach promowanych i ja za tą promocję zapłaciłam, teraz mam zablokowaną ofertę, towar niesprzedany i jeszcze muszę zapłacić za promowanie. Nie wspomnę już o tym jaki problem mają ci, którzy udostępniają odbiór osobisty, lub płatność za pobraniem, bo jeszcze płacą prowizję za transakcje, które nie doszły do skutku. Namierzyłam tą osobę jej prawdziwe konto to K4L4SH11, a u mnie "kupuje" z dwoch innych kont jako Client:102287671 oraz Client:43608437. zróbcie coś z tym bo odechciewa się tu wystawiać towar. Na dawnym Allegro było lepiej, bo tam każdy kto kupuje od razu płaci, pozdrawiam, Katarzyna.

oznacz moderatorów