anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu konto, które jest na czarnej liście skutecznie wylicytowało moją aukcje?

HiveEjc
#8 Zapaleniec#

W jakim celu istnieje czarna lista? 4 października dodałem na czarną listę konto typa, który wylicytował przedmiot za który nie zapłacił marnując mi przy tym tydzień i czas innych licytujących. Konto od razu trafiło na czarną listę. Dziś 12.10.2021 ten sam człowiek wygrywa aukcje... Czy na prawdę nie można nic zrobić z trollami?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:100160870
#12 Orędownik#

Bo zapewne licytacja była na Allegro Lokalnie, a tam czarna lista nie ma władzy

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Zgłoś żartownisia tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a15a9f5c-9576-484c-8ee8-1afcccca117c

Jeżeli sporo ma takich żartów zablokują jemu konto.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@HiveEjc Na Allegro Lokalnie żadna czarna lista nie działa, a kupujący, zgodnie z regulaminem, nie ma obowiązku zapłaty. Tam zawiera się umowy warunkowe, a warunkiemm jest zapłata. Po pięciu dniach bez wpłaty, transakcja jest uznana za niebyłą.

oznacz moderatorów

HiveEjc
#8 Zapaleniec#

Rozumiem. Wychodzi na to, że można sobie licytować coś kilka razy dopóki cena nie będzie dla nas odpowiednia. 

oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

W skrócie. Na ''allegro lokalnie'' możesz sobie do woli licytować, klikać ''kup teraz'' ile razy chcesz, komu chcesz i nic Ci nie zrobią. Zablokujesz sprzedawcom możliwość ponownego wystawienia na 5 dni, przynajmniej w teorii, a oni będą mogli Ci nagwizdać. Sprzedawca ma tam pozycje mniej więcej porównywalną z przestępcą lub stworzeniem niższej kategorii. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów