anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeżeli kupujący nie zapłacił za przedmiot muszę czekać 5 dni żeby wystawić ponownie ?

Marelli69
#8 Zapaleniec#

Kupujący rozpoczął płatność za przedmiot 2 dni temu i nie zamierza zakończyć l, czy musze czekać 5 dni żeby ponownie go wystawić ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Marelli69 jeśli masz potwierdzenie że zrezygnował to możesz wystawić, inaczej czekaj, jak był robiony przelew na poczcie to może to potrwać z 3 dni czasem i dłużej 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Marelli69
#8 Zapaleniec#

Cały czas jest "poczekaj aż kupujący opłaci zakup", kupujący twierdzi że zapłacił, na koncie allegro nie mam pieniędzy. Przy czym dwóch innych kupujących w ten sam dzień nie miało problemów (pieniądze od razu miałem na koncie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli twierdzi ze zapłacić to wg regulaminu ma 5dni na opłacenie, zapytaj w jaki sposób zapłacił, może przelewem tradycyjnym a ten może iść i 5dni.

oznacz moderatorów

Marelli69
#8 Zapaleniec#

Twierdzi że w aukcji (przelew internetowy) że pierwszy raz kupuje na Lokalnie i że ubyło mu z konta

oznacz moderatorów

CiuchyRowerowe
#7 Wielbiciel#

Po zakupie powinien być termin na wpłatę 24 godziny, a nie 5 dni. Sam sprzedałem przedmiot i czekałem te 5 dni i brak wpłaty. Wznowienie tej samej aukcji zajmuje kolejny dzień więc w sumie czeka się 6 dni.

oznacz moderatorów