anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest mozliwosc zwrócić środki kupującemu, ktore zostały przelane na niezweryfikowe konto?

asia12061997
#7 Wielbiciel#

Witam, czy jest mozliwosc w jakos sposob zwrocic środki kupującemu, ktore zostały przelane na niezweryfikowane konto ? Mam problem z jego weryfikacja, a jednoczenie nie mam dostępu do tych pieniedzy. Czy Allegro jest w stanie w jakis sposob zwrocic kupującemu te środki?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@asia12061997 Jeżeli masz niezweryfikowane konto, raczej nie mogłaś zrobić wypłaty. Pieniądze powinny wrócić lub nadal są w Twojej zakładce Allegro Finanse. Sprawdź to. Stamtąd bezpośrednio możesz je zwrócić kupującemu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

asia12061997
#7 Wielbiciel#

Tak mam pieniadze w zakładce twoje finanse, ale bylo to na Allegro lokalne.  Byla to moja pierwzza sprzedaż zanim sie dowiedzialam, ze nalezy miec identyczne dane (tylko chodzi tu o imie i nazwisko ) bo adres ten sam co na numerze rachunku. Kupujący przelał pieniadze, ktorych nie moge wyplacic. Czy allegro moze zwrocic środki do ktorych nie mam dostępu?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@asia12061997 Musisz podpiąć konto bankowe do wypłat i wypłacić te pieniądze. Dane osobowe konta bankowego muszą być takie same jak dane osobowe konta Allegro. Druga opcja to ustawienie wypłat przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Po wypłacie środków możesz je oddać kupującemu zwykłym przelewem na jego rachunek bankowy. Jeżeli z jakichś powodów nie możesz wypłacić pieniędzy, kontaktuj się z Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

asia12061997
#7 Wielbiciel#

Gdzie znajduje sie opcja przekazu pocztowego?

oznacz moderatorów

asia12061997
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to ze dane osoby na ktora założone jest konto jest inne niz numer rachunku. Zauwazylam to dopiero, gdy musialam weryfikować konto po zakupie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dane muszą być takie same, inaczej nie wypłacisz. Ustaw wypłaty przekazem pocztowym na adres.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Przy ustawionym numerze konta bankowego klikasz ZMIEŃ i na następnej stronie masz - konto w banku w Polsce, konto za granicą, przekaz pocztowy.

oznacz moderatorów

asia12061997
#7 Wielbiciel#

Czy mozliwe jest to ze mam tylko spodob do banku w Polsce nizej do banku za granica, a przekazu pocztowego brak?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, jest to możliwe, klika osób pisało tu o braku tej opcji. Ja ją mam. Pisz do Allegro - link do kontaktu masz wyżej. Najszybszy jest czat.

oznacz moderatorów

asia12061997
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo. Czy, gdyby przez to, że mam inne dane rachunku i Allegro, a konto jest niezweryfikowane, aby Allegro w jakis sposob zwróciło środki kupującemu?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Myślę, że jest to możliwe, ale pewności nie mam, pisz do Allegro.

oznacz moderatorów