anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wyłączyć automatyczne wznawianie aukcji po nieudanej sprzedaży na Allegro Lokalnie?

jedsla
#7 Wielbiciel#

Nie znalazłem takiej funkcjonalności, a ten automat generuje spore problemy. Aukcje czasem kończą się o takiej porze, że ich wznowienie dzieje się w nocy i powoduje problemy. Miałem już dwie takie sytuacje, w pierwszej skończyło się na gardłowej wymianie wiadomości z kupującym ponieważ napisałem mu, że kończę aukcje ponieważ nie mam już przedmiotu, a aukcja sama się wznowiła, a on cały czas chciał przedmiot za cenę jaka była w momencie zakończenia, ponieważ tak sobie uwidział ale poddał się wiedzy i konwersacji - doszliśmy do ładu, natomiast w drugiej sytuacji trafiłem na cwaniaczka z który otworzył dyskusję na Allegro i straszył mnie Sądami, oczekując przesyłki wygranego przedmiotu w cenie - 101zł (za Amigę 1200 w dużym zestawie). Oczywiście i on nie miał racji, i w Sądzie bym wygrał, powiadomiłem go nawet wcześniej niż kupił i niż zakończyłem aukcję o sytuacji ale co wysłuchałem i ile czasu straciłem na tłumaczenie, ze nie jestem wielbłądem to moje :(. Czy jest jakiś sposób żeby ten automat wyłączyć, wznowienie samo w sobie nie jest złe, ale automat na "tak" już nie jest, czy można by pozostawić tylko manualnie możliwość wznowienia. Przychodzący mail z informacją też nie zawsze działa ten drugi raz w mailu kliknąłem wyłącz wznawianie, a aukcja i tak się wznowiła o 0:44 i dobrze, że mail minie obudził, bo mogłem od razu zadziałać.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jedsla, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Automatyczne wznawianie wyłączysz na 24 godziny przed planowanym wznowieniem - nie musisz czekać na wiadomość mejlową. Po 5 dniach bez wpłaty za zamówienie taka możliwość pojawia się w zakładkach Zakończone ogłoszenia i Zamówienia od kupujących.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów