anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę przerwać swoją licytacje na allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
KacperPCmaster
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o to czy jeśli osoba wygra moją licytacje czy mogę się nie zgodzić lub podczas licytacji widząc, że licytacje nie nabiera obrotów jakich chciałem czy mogę z niej zrezygnować jako sprzedający produkt?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@KacperPCmaster a powiedz mi czy był byś zadowolony jak byś kupił - wygrał coś a sprzedawca by Ci napisał spadaj nie sprzedam ? traktuj innych tak jak byś chciał być traktowany 🙂 z takim podejściem doczekasz się blokady konta. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie ładnie tak licytowaną przerywać i łatwo trafić potem na mocno krzyczącego klienta. Znam ten ból. Ja zdejmuję tylko przed końcem te gdzie nikt nie zalicytował, nie będą łapać w ostatnich sekundach za 1 zł. A jak ktoś zalicytował to pozamiatane. tyle, że przed samym końcem nieraz ładnie ceny przebijają i nie jest tak źle. Jak jedno zejdzie za tanio to czasem drugie pójdzie  2x drożej niż się myślało. I jakoś leci.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@KacperPCmaster -nieladnie z twojej strony że osoba która licytuje twoją ofertę jak wygra ta licytacje nie chcesz wysłać do niej tego przedmiotu.

Jak wygra licytacje i opłaci zamowienie , masz obowiązek wysłać ten przedmiot.

Jak tak będziesz postępował dalej wysyłać nie wysyłać to wkrótce będziesz miał blokadę na koncie

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jak ktoś obawia się ceny końcowej w licytacji to najlepiej wystawiać od kwoty jaka już może satysfakcjonować.

oznacz moderatorów