anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawcy otrzymują powiadomienia o wiadomościach na allegro lokalnie?

siema69
#7 Wielbiciel#

Pytanie jak w temacie. Od kilku dni szukam jednej rzeczy na allegro i przy wysyłaniu zapytania o przedmiot nie dostaję żadnych odpowiedzi. Na początku myślałem przypadek, ale w ciągu 2 ostatnich dni napisałem do ok. 10 osób i do tej pory żadna mi nie odpisała....

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@siema69 dostają powiadomienia e-mail, po zalogowaniu w lokalnie i w aplikacji lokalnie. Na lokalnie przeważnie prywatni ludzie sprzedają. Może wystawili oi zapomnieli, że coś sprzedają i nie zaglądają.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To zależy od ..., kurcze nie wiem od czego. Zdarza się, ze prowadzę z kimś rozmowę i informacje o kolejnych wiadomościach nie dochodzą, po jakimś czasie od następnych wiadomości znowu dochodzą.  Zdarzają się nawet kilkugodzinne opóźnienia w dostawie wiadomości. Ale przeważnie to działa i dziwny jest aż taki brak odpowiedzi. Napisałam testowo na konto męża i tak powiadomienie w samym allegro przyszło od razu, maila nie ma po 5 minutach, apki nie sprawdzę bo on nie używa.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Mail do tej pory nie dotarł., Minęła godzina...

oznacz moderatorów

siema69
#7 Wielbiciel#

No właśnie, chyba ktoś jak nie zagląda na allegro to nie wie, że dostał wiadomość.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak się interesują swoją sprzedażą to czytają, ale tam czasem dopierają reagują jak Im zablokują konto ale muszą zwrócić kasę. Nie odzywa to lepiej poszukać innej oferty, jak jest.

oznacz moderatorów

siema69
#7 Wielbiciel#

No tak jak napisałem odezwałem się do wielu ofert, po napisaniu tego posta do kolejnych. Razem chyba z 20-30 różnych. Do tej pory nikt nie odpisał. 

oznacz moderatorów