anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w przypadku nieotrzymania towaru od prywatnego sprzedawcy, allegro tez zwraca pieniadze?

Client:104165143
#2 Obserwator#

Witam 

Nigdy nie kupowałem na allegro od prywatnych sprzedawców więc mam trochę obawy jak wygląda ochrona allegro w takich przypadkach? Czy w razie nie otrzymania towaru allegro zwraca pieniądze? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Tak pisze w regulaminie ale bywa różnie teraz, jak masz obawy co do wysłania to szukaj innego sprzedającego, a co chcesz kupić?

oznacz moderatorów

Client:104165143
#2 Obserwator#

Mini zmywarke. Na koncie sprzedającego nie widnieje nr telefonu ani nie widzę żadnych opini o samym sprzedającym. Jest 5 opini o samym produkcie i informacja ze sprzedający jest na allegro od 18 lat. Byłby to mój pierwszy zakup od prywatnego sprzedającego więc mam obawy. Dzięki z góry  za odpowiedz. 

Przesyłam link.

https://allegro.pl/oferta/klarstein-mini-zmewarka-**piiip**ia-mini-14702266466

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Tak zwraca czasem się zdaża że automat wznawia sprzedawcy ofertę na coś co dawno sprzedał i już nie zagląda na konto i nie wie że znowu się sprzedało. Jak nie wyśle do 7dni to 8 dnia zakładasz dyskusję opisujesz problem jak nie wyjaśni się sprawa 14dnia oznaczasz jako nierozwiązaną i wypełniasz wniosek o protecta czekasz na rozpatrzenie i kasa wraca.

oznacz moderatorów

Client:104165143
#2 Obserwator#

Dzięki serdeczne za odpowiedz. Miłego wieczoru.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Oferta legalna pamiętaj że od prywatnego nie ma zwrotów @Client:104165143 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

POCZYTAJ O ZAKUPIE OD PRYWATNEGO SPRZEDAWCY, POCZYTAJ DOKŁADNIE CO JEST NAPISANE W OFERCIE , BARDZO WAŻNE BO NIE ZWRÓCISZ ten link nie działa.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

14702266466 masz nr oferty link legalny z allegro https://allegro.pl/oferta/klarstein-mini-zmewarka-**piiip**ia-mini-14702266466

algorytm cenzuruje nazwę producenta z linku parodia 

oznacz moderatorów