anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro lokalnie nalicza mi koszty wysylki InPost skoro placi za to kupujacy?

mabuobrazy
#7 Wielbiciel#

Czy ja dostanę potem zwrot kosztów za wysyłki InPost? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Knowhere
#21 Demiurg#

@mabuobrazy Kupujący płaci Tobie, a Ty allegro - co się nie zgadza?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mabuobrazy
#7 Wielbiciel#

Rozumiem że potem dostanę za to zwrot od allegro? 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mabuobrazy 

Widzę, że wciąż Ci się kasa nie zgadza 😂 Allegro to Ty będziesz musiał  niestety zapłacić 😂

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mabuobrazy
#7 Wielbiciel#

To znaczy że ja płacę przy wysyłce za InPost a allegro bierze jeszcze ode mnie drugi raz za tę samą wysyłkę i jeszcze zgarnia te 8,99 od tego co im kupujący przeleje??? Przecież to jest nonsens

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mabuobrazy Kupujący wpłaca Ci przykładowo 10 zł za towar + 8,99 zł na paczkomat. Generujesz etykietę, wrzucasz przesyłkę do paczkomatu i w tym właśnie momencie allegro dolicza Ci do saldo - które masz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro - te 8,99 zł za etykietę (czyli na czysto zostaje Ci 10 zł za towar). Czego nadal w tej procedurze nie rozumiesz?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mabuobrazy Klient płaci Tobie 8.99 zł za wysyłkę, Allegro weźmie od Ciebie te 8.99 zł i dostarczy paczkę. Czego nie rozumiesz? Do InPost nic nie płacisz.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mabuobrazy 

W którym momencie płacisz przy wysyłce? Paczkomat domaga się kasy ?

Masz wygenerowaną etykietę przez Allegro, naklejasz na paczkę i umieszczasz w paczkomacie. W momencie zatrzaśnięcia drzwiczek Allegro pobiera opłatę 😊 No chyba ze u Ciebie wygląda to jakoś inaczej.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo tak jest w regulaminie, nalicza Ci a ty kupującemu.😁

oznacz moderatorów