anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego dopłacam 8.99 za paczki które wysyłam chociaż to kupujący powinien zapłacić. Gdzie robie bł

korzi95
#7 Wielbiciel#
  • Nie wiem czy coś źle nie zaznaczam przy opcji z wysyłką. Proszę o pomoc
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalne przez Allegro wysyłasz tylko  : https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes... reszta samodzielnie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@korzi95 przecież kupujący Ci płaci 8,99 zł a jak nadajesz przez allegro, po umieszczeniu w paczkomacie allegro Cię obciąża ta kwotą doliczając do rachunku i wszystko wychodzi na zero 🙂 

Jeśli masz co innego na myśli opisz jak robisz i co sie dzieje ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

korzi95
#7 Wielbiciel#

Mam rozumieć ze zawsze te 9 zł jest doliczane kupującemu a po prostu ja mam się później rozliczyć tak ? Jeśli tak to dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@korzi95 tak jeśli masz udostępnione allegro paczkomat za 8,99 zł i nadajesz przez wygenerowanie etykiety przez allegro z poziomu konta, to tak kupujący Ci to płaci a po nadaniu allegro dolicza to do rachunku i płacisz razem z prowizją 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak, chyba że sprzedajesz w Smart to Allegro obciąży Ciebie dodatkowymi kosztami, bez przekazania środków od klienta. Generalnie opłaty Allegro to nie co było kiedyś, np. 4% od transakcji i okey.

Teraz opłaty do Allegro zostały wymienione na wyższy wymiar, zastosowano matematyczną ekwilibrystykę, a połapanie się ile i za co zostały naliczone wymaga od użytkownika co najmniej magisterski z matematyki

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt na lokalnie nie ma smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak było ale się zmyło, teraz trzeba za wszystko płacić, czytać zmiany ciągle nadchodzą.😃

oznacz moderatorów