anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje wypłaty nie zostały jeszcze aktywowane?

MONTE70
#7 Wielbiciel#

Pytanie numer 1 - jaki czas ma kupujący na zapłacenie prowizji od sprzedaży? czy po upływie danego terminu naliczane są odsetki?

pytanie numer 2- jakim cudem akceptujecie przelew z zagranicznego konta w euro do allegro,a złotówkowego w Revolut nie. Jak można stwierdzić że w Polsce akceptujemy konta walutowe, a złotówkowe nie.

pytanie numer 3-dlaczego ja jako klient mam wstrzymane pieniądze na waszym wymyślonym koncie payu ,chociaż wysłałem wszystko z numerem konta oraz potwierdzeniem że klient otrzymał paczkę, a ja pieniędzy dalej nie. 

PYTANIE NUMER 4 - dlaczego jako sprzedawca jestem pokrzywdzony i oszukany bo aukcja zakończona 02.01.2024 klient paczkę otrzymał a ja 13.01.2024 pieniedzy dalej nie posiadam? czy wy inwestujecie moje pieniądze na lokatach? 

Teraz po proszę o zwrot mojej przesyłki, chce skorzystać z praw konsumenta i domagam się zwrotu mojego artykułu natychmiastowo oraz usunięcia z bazy moich dokumentów dowodu osobistego. Nie chce już pieniedzy  za produkt kóry wystawiłem tylko zwrot natychmiastowy mojego produktu. Prosze o kontakt telefoniczny ponieważ mój prawnik chce was poinformować o wprowadzeniu mnie w błąd przez wasze pracowniczki w rozmowie 04.01.2024 i 08.01.2024 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Monika__L
#15 Entuzjasta#

1. Kupujący płaci prowizję? Powiedz jak to zrobić bo my wszyscy jako sprzedający musimy sami płacić. 
4. wysłałeś paczkę pobraniowa czy opłacona? Pobraniowe schodzą do 2 tyg. jeśli nie pobraniowa to wysłałeś po sprzedaży nie czekając na wpłatę? 

oznacz moderatorów

MONTE70
#7 Wielbiciel#

Pomyliłem się, sprzedający. Paczka dostarczona 10 stycznia. Klient potwierdził 

oznacz moderatorów

MONTE70
#7 Wielbiciel#

Czy ma ktoś z was konto w Revolut i Allegro PayU wypłaca wam pieniądze do 4 tysięcy 2 razy w miesiącu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MONTE70 W przypadku przelewów zagranicznych realizowane są 1 dnia miesiąca dla kwot poniżej 100 zł, 1 i 14 dnia miesiąca dla kwot od 100 do 4 000 zł oraz codziennie dla kwot powyżej 4 000 zł.
 
 

oznacz moderatorów

MONTE70
#7 Wielbiciel#

Witam,jak już wcześniej pisałem, posiadam zagraniczne konto bankowe i ostatnia nasza rozmowa skończyła się na tym, że pan poinformował mnie o wypłacie każdego 15 i 1 dnia miejsce na konto walutowe. To proszę mi odpowiedzieć na ten komentarz i chłopak ma identyczny problem co ja i ten sam bank i mu robicie natychmiast przelew na zagraniczne konto,a mi jakieś bzdury piszecie,że przelew w moim przypadku jest 15 i 1 każdego miesiąca. To czemu 28.06.2023 chłopakowi wypłaciliście od razu pieniądze większą kwotę od mojej? Według mnie powinniście mu zrobić przelew 02.07.2023. Zaznaczam że przetrzymujecie moje pieniądze od dnia 2 stycznia 2024 roku. Drugie moje pytanie, dlaczego tak długo trwa blokada na moim koncie PayU ? Dlaczego nie widzę swoich środków . Zaznaczam że naprawa trwa o dziwo od naszej ostatniej rozmowy 16.01.2024. Pytanie 3 i ostatnie, proszę mi wysłać wasz regulamin, z punktem zawartym o przelewach na zagraniczne konto każdego 15 i 1 dnia miesiąca

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MONTE70 W przypadku przelewów zagranicznych realizowane są 1 dnia miesiąca dla kwot poniżej 100 zł, 1 i 14 dnia miesiąca dla kwot od 100 do 4 000 zł oraz codziennie dla kwot powyżej 4 000 zł.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale pomieszanie z poplątaniem. kupujący >prowizja. wasze PayU > to osobny operator współpracujący, Allegro przetrzymuje przesyłkę. Przemyśl i jeszcze raz napisz.

oznacz moderatorów

MONTE70
#7 Wielbiciel#

Jestem sprzedający, pomyliłem się w nerwach po raz kolejny, ja zadałem pytanie, którego nie uzyskałem do dnia dzisiejszego,a czepianie się bo napisałeś tak czy ,srak to mam to w dupie . To ty wiesz,a ja nie muszę wiedzieć że PayU to osobny operator. Ty wszystko wiesz widzę. Nie zawierałem umowy z PayU tylko allegro a to jak piszesz inny operator, to jakim cudem on ma moje pieniądze i on mi dyktuje jak odzyskać swoje pieniądze?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MONTE70 tak jak napisaliśmy w sprawie nr 39465443 wypłaty na Twoim koncie są już aktywne.
W przypadku przelewów zagranicznych realizowane są 1 dnia miesiąca dla kwot poniżej 100 zł, 1 i 14 dnia miesiąca dla kwot od 100 do 4 000 zł oraz codziennie dla kwot powyżej 4 000 zł.
Wypłata zostanie zlecona 1 lutego, a środki powinny zaksięgować się an Twoim koncie do końca następnego dnia. 
Na Allegro współpracujemy z dwoma operatorami płatności - PayU i Przelewy24, środki za sprzedaż trafiają na saldo Allegro Finanse, a po aktywacji wypłat sprzedający może je wypłacić na swoje zweryfikowane konto bankowe. 
W przypadku zagranicznych kont wypłaty są realizowane trochę inaczej (tak jak opisałam powyżej). 
Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, gdyby nie było, daj znać! 
Zwróć też proszę na swoją kulturę wypowiedzi, członkowie naszej społeczności są tutaj, aby sobie pomagać, a precyzyjne opisanie problemu na pewno przyspiesza jego rozwiązanie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @MONTE70!
1. Domyślam się, że chodzi jednak o sprzedającego, ponieważ kupujący nie płacą prowizji na Allegro. Na opłacenie rachunków za sprzedaż na Allegro masz 14 dni od momentu otrzymania faktury. Faktury wystawiane są do 15 dnia każdego miesiąca. W przypadku nieopłacenia prowizji zadłużenie może zostać przekazane do firmy windykacyjnej, która nalicza odsetki.

 2, 3 i 4. W Revolut konto z początkiem PL to numer techniczny i nie możemy aktywować wypłat na konto o takim numerze. Widzę, że kwestia aktywacji wypłat została wyjaśniona w e-mailu od Doradczyni (sprawa nr 39325871). Aby wypłaty zostały aktywowane, prześlij proszę bankowe potwierdzenia zlecenia przelewu oraz wyciąg bankowy z konta Revolut w korespondencji e-mail.  

Nie jesteśmy w stanie zwrócić Twojego produktu, który odebrał już kupujący. Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, możesz zamówić rozmowę na tej stronie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów