anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę pobrać etykiety na allegro lokalnie? Komunikat "etykieta wygasła"

MAMY ROZWIĄZANIE!
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Wczoraj po 22giej sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie, dziś ok 15:00 chciałem pobrać etykietę, pojawił się komunikat "Nie udało się pobrać etykiety. Etykieta wygasła." Jak mam wysłać towar klientowi?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

Może spróbuj wyczyścić przeglądarkę. Etykietę możesz pobrać tylko do wysyłki Allegro paczkomat InPost za 8.99 zł. Dobrze to robisz: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

oznacz moderatorów
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Próbowałem na trzech różnych komputerach i ten sam komunikat:etykieta wygasła.jpg

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mistrzu1 Może mylisz sprzedane produkty i próbujesz pobrać etykietę do towaru sprzedanego dawniej. Jeśli nie, pisz na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a po chwili sprawa się wyjaśni.

oznacz moderatorów
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Nie. Próbuję pobrać etykietę do towaru sprzedanego 17 godzin wcześniej 😞

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mistrzu1 czy problem nadal występuje? Widzę tą etykietę i ma status "brak numeru przesyłki - oczekuje na nadanie". Czy próbowałeś ją pobrać z e-maila, który otrzymałeś po utworzeniu etykiety?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Tak nadal występuje. Po utworzeniu etykiety na skrzynkę nie przyszedł mail. Nigdy nie przychodził. Ładował się do POBRANYCH pliczek z etykietą. Z innych transakcji się pobierały bez zarzutu. Jeśli Moniko możesz pobrać tę irytującą etykietę i ją mi przesłać to będę zobowiązany.

oznacz moderatorów
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Jest 23:38 a komunikat po kliknięciu w przycisk "Pobierz etykietę" nadal wygląda tak:etykieta wygasła.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mistrzu1 widziałam, że pisałeś do nas i potwierdziłeś zakup, więc anulowałam Twoją etykietę. Spróbuj proszę wygenerować ją ponownie. Kilka osób zgłosiło taki problem i nasz dział techniczny pracuje nad jego rozwiązaniem, dodałam tam też Twoje zgłoszenie. Przed próbą ponownego wygenerowania etykiety wyczyść proszę przeglądarkę,  z której korzystasz. Jeśli to nie pomoże to będę dawać znać kiedy problem zostanie rozwiązany przez nasz dział techniczny.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Wczoraj po 22giej sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie, dziś ok 15-tej chciałem nadać paczkę, pojawił się napis, że "Nie udało się pobrać etykiety. Etykieta wygasła.". Jak mam wysłać klientowi towar?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

 

oznacz moderatorów
mistrzu1
#8 Zapaleniec#

Próbowałem jeszcze wygenerować etykietę w aplikacji mobilnej na Androida:etykieta wygasla.jpg

 

 

oznacz moderatorów