anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego otrzymałam fakturę za usługi Allegro?

Client:54483805
#7 Wielbiciel#

Dostałam właśnie mail z allegro, że mam uregulować płatność bo zbliża się termin. Sprawdziłam moje zakupy i nic nie kupowałam ani nie brałam z Allegro PayU na kwotę 100.19 zł. Za co to jest faktura? Czy allegro dolicza sobie opłatę za używanie aplikacji? Na fakturze jest napisane że to za styczeń 2023 i czas mam do 15 lutego.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:54483805 a może coś sprzedawałeś rozliczenia Allegro 

oznacz moderatorów

Client:54483805
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie. Nie sprzedaje przez allegro. Ale jest napisane że styczeń.

 

Miałam wystawione dwa ogłoszenia ale je anulowałam..

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:54483805 a widzisz pewnie płatne. Patrzyłeś co masz w rozliczeniu allegro?

oznacz moderatorów

Client:54483805
#7 Wielbiciel#

No chciałam sprzedać mój laptop. Ktoś wybrał opcję kup teraz z odbiorem osobistym i nie było z nim kontaktu, zero. Założyłam drugie ogłoszenie po czym anulowałam. Ale 7.9% jest od sprzedaży a tyle nie wynosi kwota procentowa z 2000 tysięcy. Laptop nadal jest u mnie ... 

oznacz moderatorów

Client:88132711
#1 Nowicjusz#

Dostałam dokładnie taką samą wiadomość, tylko na kwotę 16,80zł

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54483805 jest to opłata za promowanie i obsługę transakcji na Allegro Lokalnie, jeśli nie doszło do zakupu i masz na to potwierdzenie, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza.

@Client:88132711 w Twoim przypadku naliczone opłaty również dotyczą opłaty za promowanie oraz opłaty za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie. Tutaj również wybrana metoda dostawy to płatność przy odbiorze, jeśli możesz wykazać, że do tego zakupu nie doszło, napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów