anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego podczas wystawniania otrzymuję informację o przekroczeniu limitu ogłoszeń?

pieroo11
#7 Wielbiciel#

Witam. Pozbywam się z garażu różnych gratów. Wystawiłem kilka ogłoszeń i nagle wyskakuje komunikat ze limit ogłoszeń wykorzystany. Jak mogę wystawić więcej ? Mam około 50 rzeczy które chciałbym sprzedać prywatnie. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@pieroo11 Na Allegro Lokalnie są takie limity w niektórych kategoriach. Nie wystawisz więcej.

Wystawiaj na zwykłym Allegro. Wystaw przedmiot, potem link "dotychczasowy formularz". Patrz zdjęcie prawy dolny róg.

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pieroo11 na Allegro Lokalnie możesz mieć maksymalnie 200 aktywnych ogłoszeń, jednak w kategorii motoryzacja w ramach jednego Konta Zwykłego można opublikować maksymalnie 10 Ogłoszeń. Dlatego nie mogłeś wystawić kolejnych ogłoszeń. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

marchello999
#8 Zapaleniec#

Mam dzis. ten sam problem. Postało mi po rodzicach m.in. Dużo książek. Od kilku dni wystawiam te po mamie. Chyba dopiero druga półka. A u mam jest jeszcze 12 półek. Gdy znowu zacząłem sprzedawać na allegro. Nie było moim celem allegro lokalne. Jak można wystawić na ogłoszenie na normalnym allegro. Wypełniłem pierwsze ogłoszenie i zmuszono po pis-owsku do tej nędznej imitacji. Jest kiepsko. Podobno allegro nie jest modne wśród młodzieży. Szkoda. Próbowałem gdzie indziej. Jednak Hakerzy i złodzieje skutecznie odstraszają normalnych ludzi.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

szzcególnie złodzieje książek są bezwzgledni i okrutni...

oznacz moderatorów