anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przy aukcjach na Allegro Lokalnie nie pojawia się cena z dostawą pod ceną sprzedaży

P_W_DES
#7 Wielbiciel#

Po wpisaniu do wyszukiwarki Allegro nazwy produktu, podczas wyświetlenia listy ofert, przy moich towarach nie ma ceny z przesyłką. Jest tylko ikona Smart! Powoduje to, że klient może sądzić, że nie określiłem ceny za przesyłkę. Chodzi o przedmioty o wartości mniejszej niż 45 zł.

 

Pozdrawiam, Maciek [edycja].

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@P_W_DES nie jest to błąd, tak wygląda lista ofert na Allegro i gdy kupujący wejdzie w daną ofertę zobaczy, że koszt dostawy to 0 zł, jeśli zakup jest w ramach Smart! i powyżej 45 zł. 
Pozdrawiam serdecznie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

P_W_DES
#7 Wielbiciel#

@la_nika Przy przedmiotach od 45 zł ma to sens, ale przy tańszych np. 25 zł wprowadza potencjalnego nabywcę w błąd, nie podając kwoty razem z dostawą. Wtedy potencjalny nabywca może myśleć (sam ten błąd popełniałem, dopóki się nie zorientowałem jak się rzeczy mają), że sprzedawca nie oferuje wysyłki, bądź istnieje konieczność dobrania przedmiotów do 45 zł. Dopiero po kliknięciu w aukcję musi znaleźć opcje wysyłki, co niekoniecznie jest wygodne, bo trzeba policzyć sumę za przedmiot i przesyłkę, pamiętając jakie oferty oglądało się wcześniej  i zniechęca do poszukiwań.

oznacz moderatorów