anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w trakcie licytacji nie można edytować oferty?

Client:76599574
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich .

Nie miałem kontaktu z allegro dobre parę lat i muszę powiedzieć,że jestem rozczarowany jak funkcjonuje w tych czasach .

Jak to możliwe,że jako sprzedający w ogóle ląduje na jakimś allegro lokalnym to nie mam możliwości w czasie sprzedaży gdy jest licytacja edytować swojej aukcji i wprowadzić zmiany ? Popełniając błąd w opisie czy w cenie jesteśmy uwięzieni i bezradni ! Bo co z tego że zakończę aukcje na 2 zł jak zakończenie oznacza sprzedaż w tej cenie osobie która to zalicytowała . Nie dziwię się,że Polak potrafi i ludzie zakładają inne konta sami od siebie kupują pod bijają ceny by jakoś z tego wyjść .Ale to nie tak powinno wyglądać! Bo jak było by można wycofać aukcje zakończyć bo jednak nie chce sprzedać to i tak prowizje za wystawienie by się zapłaciło więc po co ludzią klientą robić pod górkę ?  Jak można doprowadzić do tego by osoba,którą coś sprzedaje i dzięki niej allegro zarabia uwięzić ją w różnych sytuacjach .A gdyby przedmiot który sprzedaje został skradziony bądź zniszczony ? Co w tedy kupujący domaga się zakupu a ja drapie się po głowie co zrobić .Zaczyna się eldorado tylko allegro w tym nie ma mnie nas oskarżają państwo zbierają prowizje i niech się bawią .Jestem w szoku co za politykę ktoś wprowadził gdzie zadowolona jest strona,która zarabia nawet na błędach  innych . Kiedyś było lepiej ale kiedyś nawet życie było prostsze teraz wszyscy komplikują proste sprawy patrząc tylko na siebie i swoje zyski . Proszę pomyśleć jak czyta to ktoś kompetentny bo ludzie odchodzą do konkurencji i to się czyta na wielu forum. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:76599574 Ty tak serio, chcesz zmieniać warunki jak ktoś już złożył ofertę ?

Jak zostanie zniszczony w co nie wieżę już kombinujesz jak nie wysłać 😉 jest opcja zwrotu kasy z powodu braku produktu, a tym samym odzyskanie opłaty transakcyjnej 😄

Wszystkie zarzuty odrzucone, poczytaj pomoc jak sprzedawać na allegro 😄

ps. na normalnym też możesz wystawić ale tam są wyższe opłaty 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:76599574 nie możesz i nigdy nie była dostępna możliwość edytowania treści w licytacji , gdzie została złożona oferta i na pewno nigdy taka funkcjonalność nie będzie udostępniona bo sprzyjało by to nadużyciom ze strony sprzedwcy

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Wyobrażasz sobie skalę nadużyć gdyby można było edytować licytację w trakcie jej trwania?

oznacz moderatorów

Client:76599574
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o to ,że są tam tengie głowy co pobierają pensje i to oni mają pomyśleć jak rozwiązać problem z tym ,że dałeś 100 zamiast 1000 zł ludzie kupują a ty patrzysz bo nie możesz poprawić ceny .Ja wystawiłem monetę opis 1934 r miało być 1932 r licytacja w toku chce wejść i zmienić na 32 ponieważ nie chce wprowadzić w błąd i cena 32 r są droższe i co mogę zrobić ? ????

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ja to rozumiem ale nie ma i nie będzie możliwości edytowania treści opisu licytacji w czasie jej trwania - zbyt duże pole do nadużyć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:76599574 Musisz uważnie wystawiać, to logiczne że jak już jest licytacja to nie możesz zmieniać jej zasad, A tu jest także tak że kupujący licytują i nie opłacają, albo sprzedającym nie pasuje cena( zagubili przedmiot) i nie wysyłają. Totalny chaos.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:76599574 poczytaj sobie prawo polskie nie można zmieniać warunków oferty podczas licytacji i tyle w temacie idź na inny portal będziesz miał dokładnie to samo konkurencja czeka

oznacz moderatorów