anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego została pobrana większa opłata po sprzedaniu przedmiotu?

Patyczakk9
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, w końcu sprzedałem pierwszą rzecz na Allegro i mimo informacji, że za dodatkową promocję zapłacę 1 zł - została naliczona opłata w wysokości 50zł. 

Mam wrażenie, że zostałem wprowadzony w błąd informacjami podczas sprzedaży produktu - ponieważ nie widziałem, żadnej informacji na temat dopłaty oprócz tej jednej złotówki.

Pozdrawiam cieplutko!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Knowhere
#21 Demiurg#

@Patyczakk9 Zakładam że chodzi o allegro lokalnie i 1 zł za promowanie oferty (a to nie to samo, co prowizja - na lokalnie zwana opłatą za obsługę transakcji - wynosząca odpowiednio 4,9% w dziale elektronika i 7,9% w pozostałych działach).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Regulamin pobierania opłat za usługi nie jest dla wszystkich na pierwszy rzut oka czytelny i o to chodzi ,bo daje to lepszy zysk.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

to tak jak z kredytami frankowymi

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Patyczakk9 jest tak jak napisał @Knowhere, do sprzedaży doszło na Allegro Lokalnie, 1 zł kosztuje wyróżnienie oferty, natomiast opłata za obsługę transakcji w dziale elektronika to 4,9% i dlatego taka opłata została dodana do Twojego rachunku po sfinalizowaniu transakcji. Czyli w Twoich rozliczeniach z Allegro obecnie do zapłacenia jest 90,84 zł (jest to opłata za promowanie 1 zł, obsługę transakcji 80,85 zł i nadanie przesyłki 8,99 zł).   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Zupełnie podobnie kredyt ma cieszyć ciebie o konsekwencjach dowiadujesz się jak zaczynasz go spłacać.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Patyczakk9 To chyba niewiele, za nieczytanie regulaminów, które są strasznie nudne i jest ich bardzo dużo 😄 Mniej więcej wiesz teraz ile wychodzi prowizja bez czytania tego na co się zgadzasz i akceptujesz co chwilę 😄 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów