anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Duża kultura osobista (niestety nie wszystkich) użytkowników Allegro Lokalnie

miron70_0r
#8 Zapaleniec#

Oto jaką wiadomość otrzymałem od użytkownika [edycja] a dodam że nie prowadziłem z nim żadnej wcześniejszej dyskusji czy tym podobnych. Po prostu nie znam gościa. Oto ta wiadomość : 

avimultimedia
wczoraj, 21:07
Tego pilota to sobie [edycja]
Sprzedajesz:SONY TA-V33 ST-V33 Wzmacniacz i tuner z pilotem
 
Jak dla mnie to włos się jeży na głowie, że są tacy ludzie.
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@miron70_0r, przykro mi, że otrzymałeś taką wiadomość. Czy możesz wysłać mi jej zrzut ekranu na spolecznosc@allegro.pl? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Użytkownik poczuł się wprowadzony w błąd tytułem aukcji, miał być pilot a jest jakiś inny, od innego sprzętu 🙂 Nie usprawiedliwia to braku kultury, ale wg mnie nie powinno być info o pilocie w tytule oferty.

oznacz moderatorów

miron70_0r
#8 Zapaleniec#

Czy Pan kupuje przedmiot czytając tylko tytuł ? Po co w takim razie jest opis oferty ? W opisie jest wyraźnie napisane o co chodzi i nikt nie może czuć się wprowadzony w błąd.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Niekulturalni ludzie rozumieją tylko "swój" język, tak więc trzeba było mu odpowiedzieć w dokładnie ten sam sposób 🙂

oznacz moderatorów

miron70_0r
#8 Zapaleniec#

Nic to nie pomoże, taki człowiek nie rozumie innego języka , tak jak Pan to ujął a ja staram się nie używać ich języka . Myślę że Allegro powinno upominać takie osoby, to zawsze byłaby dla nich jakaś nauczka na przyszłość. Dziękuję Panu za reakcję 🙂

oznacz moderatorów