anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie są pieniądze po sprzedaży na allegro lokalnie?

Andziaskc711
#7 Wielbiciel#

witam, mam problem z środkami. W wczorajszym dniu sprzedałem konto, po zakupie wysłałem potrzebne loginy do konta i transakcja dobiegła końca ale pojawił się problem bo sprawdziłem na allegro finanse i środków nie ma, martwi mnie ten fakt i czy mogę prosić o jakąś pomoc. Z góry dziękuje

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Agent051
#16 Inspirator#

@Andziaskc711 i pewnie już tych środków nie zobaczysz. Przed wysłaniem konta trzeba było sprawdzić czy jest wpłata. Teraz to już tylko zgłoszenie na policję ci pozostało.

oznacz moderatorów

Andziaskc711
#7 Wielbiciel#

ale nie wiem czemu, ponieważ pisze że sprzedaż zakończona a jakoś nic nie ma jeśli chodzi o pieniądze

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Andziaskc711 Trzeba było sprawdzić na Allegro Finanse przed wysyłką. Nie ma pieniędzy, nie wysyłasz. Sprzedaż zakończona nie oznacza, że dostałeś wpłatę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie masz to będzie trudno odzyskać, jak masz namiar na kupującego to wezwij go do zapłaty, możesz zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Andziaskc711 przykro mi, ale kupujący nie zapłacił za Twój produkt. Możesz do niego napisać z przypomnienem o płatności. Miałaś ustawioną płatność przy odbiorze i odbiór osobisty, na przyszłość w przypadku takich transakcji w formularzu wystawiania zaznacz proszę opcję "Przesyłka elektroniczna (e-mail) - przedpłata" i dopóki nie zobaczysz środków tutaj nie wysyłaj dostępów do konta.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów