anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu na zapłatę ma kupujacy na allegro lokalnie?

pati3110
#7 Wielbiciel#

Ile czasu ma kupujący na allegro lokalnie na zapłatę? Zakupił przedmiot ale nie opłacił i nie odpisuje na wiadomosci

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@pati3110 5 dni a potem ogłoszenie się wznawia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pati3110
#7 Wielbiciel#
Dziękuję
oznacz moderatorów

JCD_Man
#9 Pomysłodawca#

Czyli czatbot wprowadza w błąd pisząc, że jest na to 7 dni?

vivaldi - 2023.08.04_12.26.37.png

I czemu tak długo? Przez ten czas mam zablokowaną sprzedaż i muszę zakończyć sprzedaż tego przedmiotu na innych portalach.

Na innym najpopularniejszym portalu ogłoszeniowym jest na to bodajże 24 godziny.

oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Prawdopodobnie możesz już zapomnieć o tej wpłacie.
Allegro lokalnie jest tak zaprojektowane, że kupujący może robić co mu się podoba, bez konsekwencji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie Allegro jest tak zaprojektowane, tylko ci co kupują.

oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Bo od allegro dostali takie narzędzia prawne, które im pozwalają na takie podłe postępowanie, jak np. machnięcie komuś jednej gwiazdki za koszt wysyłki w cenie 8.99 zł, gdzie sprzedawca za tyle właśnie to wysyła, od tego musi zapłacić jeszcze prowizję, ewentualnego pracownika opłacić, pozyskać materiał na opakowania, a to tylko jedno z wielu narzędzi do dobijania sprzedawcy przez motłoch. Ale mi już wszystko jedno, rozwiązuję współpracę z tym... serwisem aukcyjnym i więcej nic nie kupię ani nie sprzedam. Wolę za darmo dać komuś dany przedmiot, niech się cieszy. Przynajmniej nie będzie mnie obrażał i kombinował, jak by to typa zrobić na te kilka złotych. A w przypadku zakupów, wolę wspierać rodzimy handel i dać zarobić bezpośrednio drobnym przedsiębiorcom, którzy jeszcze nigdy w tak podły sposób mnie nie potraktowali, bo dla nich każdy klient czy interesant jest ważny.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

pati3110 -czasami zdarzają się tacy co kupują a potem nie opłacają zakupu ,a allegro nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów