anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Ile kosztuje wystawianie na Allegro Lokalnie?

#7 Wielbiciel#

Ten system oszukał mnie na 100 ZŁ nie informując o żadnej opłacie na początku, z automatu je odnawiał? Czy to jest legalne? myślę że jestem ofiara dezdusznej kopro allego a nie jak kiedyś fajny portal

Highlighted

Odp.: Ile kosztuje wystawianie na Allegro Lokalnie?

#12 Orędownik#

Radzę omijać to AL padłaś ofiarą ich regulaminu którego dobrze nie przeczytałeś ze zrozumieniem ,gdybyś się z nim dobrze zapoznał to byś tu raczej nie wystawiał ani kupował .ryzyko spore ,koszty nie tylko finansowe ale i zdrowotne (stres )

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Ile kosztuje wystawianie na Allegro Lokalnie?

#21 Demiurg#

Wszystkie opłaty na Lokalnie masz w regulaminie.

Część IV A. Opłaty w Allegro Lokalnie
  1. W przypadku zawarcia umowy sprzedaży za pośrednictwem Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenia z opcją licytacja naliczana jest opłata za obsługę Transakcji przez Allegro.pl. Opłata obciąża Sprzedającego i wynosi 4,9% ceny Towaru którego dotyczyła sprzedaż dla Ofert publikowanych w ramach działu „Elektronika” oraz 7,9% ceny Towaru dla pozostałych Ofert.

  2. Opłata zostaje naliczona z momentem zawarcia Transakcji w rozumieniu załącznika nr 13 „Allegro Lokalnie”. Zawarcie Transakcji jest potwierdzone w drodze wiadomości e-mail od Allegro.pl.

  3. W przypadku, gdy Sprzedający w ramach Allegro Lokalnie przeznaczy całą cenę za sprzedany Towar na Zbiórkę lub Cel za pomocą funkcjonalności Allegro Lokalnie, Allegro odstąpi od naliczenia opłaty, o której mowa w art. 1. powyżej.

  4. Opłata z tytułu promowania Ogłoszeń poprzez wyróżnienie wynosi:

a) w przypadku wyróżnień widocznych wyłącznie w Allegro: dla Ogłoszeń i Ogłoszeń z opcją „Kup Teraz” na okres 10 dni wynosi 4,99 zł, a dla Ogłoszeń z Licytacją na okres 7 dni wynosi 3,49 złotych;

b) w przypadku wyróżnień widocznych w Allegro jak i w Allegro Lokalnie: dla Ogłoszeń z opcją „Kup Teraz” na okres 10 dni wynosi 19,00 zł, a dla Ogłoszeń z Licytacją na okres 7 dni wynosi 13,30 złotych;

c) w przypadku Ogłoszeń nie będących Ogłoszeniami z opcją „Kup Teraz” : opublikowanych w podkategoriach Samochody, Motocykle i Quady, Maszyny, Przyczepy i Naczepy oraz Inne Pojazdy i Łodzie, w ramach kategorii „Motoryzacja”: 4,90 zł; dla Ogłoszeń w opcji „Lite”- za jeden dzień; 39,90 zł dla Ogłoszeń w opcji pakietu „Turbo” - na okres 10 dni, przy czym pakiet ten zawiera w cenie wyróżnienie; oraz 59,90 zł dla Ogłoszeń w opcji „Nitro” - na okres 30 dni.

  1. Opłata z tytułu publikacji Ogłoszenia w podkategoriach Samochody, Maszyny, Przyczepy i Naczepy oraz Inne Pojazdy i Łodzie, w ramach kategorii „Motoryzacja” wynosi odpowiednio:

a) 4,90 zł dla Ogłoszeń w opcji „Lite”;

b) 24,90 zł dla Ogłoszeń w opcji „Turbo”;

c) 49.90 zł dla Ogłoszeń w opcji „Nitro”;

a w przypadku podkategorii Motocykle i Quady,odpowiednio:

Lite - 1 dzień - 1,90 zł

Turbo - 10 dni - 9,90zł

Nitro - 30 dni - 19,90 zł.

Prawdą natomiast jest, że niektóre zasady są prezentowane w taki sposób, aby klient nie zauważył istotnych treści wpływających na jego zobowiązania wobec Allegro. Ma się to nijak do zasady dobrych praktyk.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Ile kosztuje wystawianie na Allegro Lokalnie?

#7 Wielbiciel#

Allegro Lokalnie omijać szerokim łukiem. Nastawione na oszukanie ludzi, którzy allegro.pl ufali. 

Odpowiedz
Ładowanie...