anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile trwaja obecne ogłoszenia, bo brak konkretnej informacji w tej kwestii ? na ile dni się wystawia,

jankobra55
#9 Pomysłodawca#

Wróciłem na serwis po dłuższej nieobecności i widzę takie zmiany aż szok mnie ogarnia, bo wiele rzeczy jest po prostu nieczytelnych jak:

- ile dni trwa wystawione ogłoszenie (brak informacji i to przy wystawianiu ?) i nie widoczne na ogłoszeniu

- dlaczego ilość ogłoszeń jest ograniczona do 200 sztuk ?

- zamknięte akcje nie chcą się ponownie wystawić (pusta strona i wszystko znika ?)

 

              Pozdrówka dla pomysłodawcy, ale to nie jest ten serwis jaki znałem

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jankobra55 z Twojego opisu wnioskuję, że oferta została opublikowana na Allegro Lokalnie, więc odpowiadając na Twoje pytania: 

1. Oferta jest publikowana na 10 dni.

2. Liczba ofert jest ograniczona do 200, ponieważ ta platforma powstała z myślą o prywatnych sprzedających. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i prowadzisz konto firmowe Twoje oferty pojawią się wyłącznie na Allegro. 

3. W tej chwili opcja wznawiania nie jest dostępna. Jeśli chcesz wystawić dany przedmiot ponownie powinieneś od nowa uzupełnić formularz wystawiania. 

Decyzja gdzie wystawić ogłoszenie należy do Ciebie. Możesz skorzytać z opcji kup teraz lub licytacji, które będą dostępne na Allegro i Allegro Lokalnie. Możesz także wystawić przedmiot na dotychczasowych zasadach przez stary formularz na Allegro dostępny tutaj.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

jankobra55
#9 Pomysłodawca#

Pięknie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i wystawiam lokalnie sprawdzając trend sprzedaży

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

lepiej policz prowizję i zapoznaj się szczególowo z regulaminem allegro lokalnie oraz poczytaj to forum

oznacz moderatorów