anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować Przelewy24 i wypłacić środki?

Ke_dziorek21
#1 Nowicjusz#

sprzedałam kupującemu xboxa , chciałam zlecić pieniadzę ale musze jeszcze aktywować przelewy 24 które niestety nie chcą zadziałać . klient sie denerwuje a pieniążki muszą iść dalej . 
 co robić , pmocy !

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@Ke_dziorek21  Możesz wytłumaczyć o co chodzi?  Co klienta obchodzą twoje problemy z aktywacją Przelewy 24 ? 

Wdepnęłaś w oszustwo?

Jeśli jesteś winna komuś pieniądze możesz wysłać zwykłym przelewem

oznacz moderatorów

Ke_dziorek21
#1 Nowicjusz#

wystawiam posty dla kogoś , pytanie tyczy czegoś innego ;D 
pomożesz?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Ke_dziorek21  W aktywacji P24 nie mam mozliwości  pomocy. Sama musisz przez to przejść, wiem że to trochę trwa..

Sprawy inne można załatwić z pominięciem P24

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Ke_dziorek21 Przelewy24 aktywuje się tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jakie-dokumenty-przeslac-aby... Oprócz tego trzeba z własnego banku przelać 1 zł na konto operatora, aby potwierdzić swoje dane osobowe. Weryfikacja trwa 5 dni.

Jeżeli wpłatę od kupującego masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ możesz już teraz wysłać towar, jeśli nie masz, niczego nie wysyłaj.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli klient zapłacił to ty wysyłasz towar, nie możne czekać. Przelewy 24 mogłeś uruchomić wcześniej, taka weryfikacja trwa do 5 dni, jeżeli wszystko się zgadza.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ke_dziorek21 środki są na saldzie PayU i wypłaty u tego operatora wczoraj aktywowałaś. Widzę, że zleciłaś wypłatę na swoje konto bankowe. Powinnaś jak najszybciej wysłać zamówienie kupującemu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów