anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup na allegro lokalnie ?

agafi99
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam tkaniny na allegro lokalnie, nikt mnie nie pytał o zdanie czy tam mnie zarejestrować. Kupiłam te tkaniny i się okazało że nie na allegro normalnym i teraz chcę anulować zakup ( jeszcze nie zapłaciłam i nie mam zamiaru tego zrobić). Oczywiście przejrzałam allegro i nie można się tam z nikim skontaktować. Czy allegro zaczyna być fikcją? Proszę mi podpowiedzieć co mam dalej robić ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

nie zapłacisz anuluje się samo po 5 dniach ale możesz dostać bana jak sprzedawca powiadomi moderację za robie sobie jaj z zakupów

oznacz moderatorów

agafi99
#7 Wielbiciel#

banem kompletnie się już nie przejmuję. Dla mnie allegro po 15-latach jest skończone. A w ogóle kupowaliście coś przez to al... lokalnie - to jedna wielka porażka 😢

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

uprzejmie będzie napisać do sprzedawcy że rezygnujesz z zakupu bo może mu allegro naliczy prowizję a będzie mógł od razu wystawić jeszcze raz. Porazka to całość - ilość wałów wywala ostatnio sufit drzwi i futryny naraz na lokalnie sprzedający nabijają głównie w bombę kupujących na fejkowe aukcje i ci traca kasę, na zwykłym leci w drugą stronę i kupujący sprzedawców firmy próbują orżnąć na forsie jak leci 

oznacz moderatorów