anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zamówienie od kupującego za pobraniem?

romo171
#7 Wielbiciel#

Witam, jedna osoba kupiła u mnie 2 razy ten sam przedmiot za pobraniem po czym napisała mi, żebym wysłał tylko jedną paczkę bo drugi raz złożyła zamówienie nieumyślnie...

Allegro pobrało ode mnie prowizje za sprzedaż dwóch sztuk, chociaż tak naprawdę sprzedałem jedną. 
Do tego ogłoszenie zostało zakończone przez allegro bo miałem do sprzedaży 2 sztuki (teoretycznie obie się sprzedały a tak naprawdę wysłałem jedną)... Do ogłoszenia była dodana opcja promowania, za którą zapłaciłem przy dodawaniu aukcji.

 

Jak anulować to jedno zamówienie od kupującego?
Dostanę zwrot prowizji od sprzedaży? 
Czy moja aukcja znów będzie widoczna z promowaniem, za które zapłaciłem czy muszę nowe ogłoszenie wystawić?

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Anulować to się nie da, musisz poprosić kupującego o potwierdzenie że kupił 1szt a nie 2, wówczas z pewnością zwrócą prowizję, promowania nikt nie zwróci, o zwrot prowizji pisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Ogólnie nie udostępniaj pobrań  ani odbioru osobistego, trudno odzyskać prowizję, jak już tak to z przedpłatą.

oznacz moderatorów