anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak moge zwrócić kupujacemu pieniadze jesli nie chce podac nr konta ? Jak zasilic allegro finanse ?

pandziorno84
#1 Nowicjusz#

Nie jestem w stanie wysłać zakupionej rzeczy i chce zwrócić pieniądze kupującemu jednak ten nie chce podać nr konta a z allegro mam komunikat że na allegro finanse nie mam środków do zwrotu 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To się nazywa opór bierny masz mnie wysłać bo ja innych rozwiązań nie przewiduje... strach pomyśleć jak ktoś zapłaci przekazem pocztowym 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@pandziorno84 Na Allegro Lokalnie nie ma zwrotów systemowych > tylko na konto > nie chce podać, to mu napisz, niech czeka aż Allegro zmieni zasady.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

już sama prośba o udostępnienie konta wyczerpuje znamiona próby czynu zabronionego zgłaszanego na policji i sugeruje chęć polubownego załatwienia sprawy

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Nie wiem skąd wziąłeś swoją definicję, ale prośba o podanie nr. konta jest najzupełniej normalna > samo podanie nr. konta niczym nie grozi > @pandziorno84 nie chce loginu ani hasła tylko sam nr. 

Przecież wiele płatności wykonuje się korzystając z przelewów > a do tego potrzebny jest nr.konta > inaczej się nie da

Gość jest albo przewrażliwiony albo ma coś do ukrycia.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 chodzi mi o to że jak sprzedawca poprosił oficjalnie o nr konta przez allegro to jak kupujący poda go na policję o np oszustwo przywłaszczenie wyłudzenie czy co tam se mu do głowy strzeli to taki zarzut jest potem uwalony w postępowaniu kk bo wszak sprzedawca chce oddać tą kasę a nie może bo nie ma jak jej oddać bo nie wie gdzie ją przelać

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie prawda, od dawna są. Tylko trzeba mieć tę kasę na AF, żeby ja zwrócić. Ale za to jeśli mnie pamięć nie myli to chyba prywatni nie mają już opcji wpłaty na zwrot, bo kiedyś widziałam była, a teraz nie widzę. Ale ja tak rzadko zwroty mam, ze mogę się w tym mylić...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pól prawdy, zwrócisz ale jak ich nie masz na kocie AF to nie doładujesz i wtedy nie zwrócisz systemowo.

oznacz moderatorów