anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak moge zwrocic kupujacemu pieniadze za zakup towaru? Towar nie moze byc wyslany, poniewaz zostal

Client:78206690
#1 Nowicjusz#

Jak moge zwrocic pieniadze kupujacemu? Niestety towar zostal popsuty, a ja moglam poinformowac kupujacego kilka minut po zakupie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

Masz przycisk napisz wiadomosc do kupujacego popros o dane do przelewu i go zrob jak ci poda nr konta

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78206690 chodzi o sprzedaż z Allegro Lokalnie? Możesz zwrócić tę wpłatę systemowo, aby to zrobić przejdź do zakładki Zamówienia od kupujących w panelu Moje Allegro Lokalnie. Kliknij [zwróć pieniądze] przy wybranej transakcji w panelu.
Przeniesiemy Cię do formularza zwrotu – zaznacz w nim powód, dla którego chcesz oddać kupującemu pieniądze. 
Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne, i kliknij [zwróć pieniądze].
Poprosimy Cię o dodatkowe potwierdzenie w wyskakującym okienku – jeśli teraz potwierdzisz zwrot, nie możesz go już wycofać.
Gotowe! Twój zwrot został zgłoszony – potwierdzimy to komunikatem z podsumowaniem. Wyślemy też mejla zarówno do Ciebie, jak i do kupującego. Status zwrotu będzie widoczny przy danej transakcji w panelu Moje Allegro Lokalnie.
Pieniądze oddamy w ciągu 2–3 dni roboczych. Równocześnie dostaniesz zwrot opłaty za sprzedaż dla tego zamówienia 🙂

 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów