anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odwołac oferte kupujacego w licytacji w Allegro Lokalnie

nulek1975
#8 Zapaleniec#

Jestem sprzedajacym na Allegro Lokalnie i kupujacy prosi o wycofanie oferty w aukcji bo pisze ze przez przypadek zalicytowal,ja natomiast nie wiem jak to zrobic, prosze o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@nulek1975 Nijak. Nie ma takiej opcji. Jak wygra to może nie zapłacić. Po 5 dniach ( tyle ma na zapłatę) możesz znowu wystawić.

ps. Czy dałeś możliwość odbioru osobistego lub wysyłkę za pobraniem? Jezeli tak to wtedy po wygranej aukcji musisz mieć od niego wiadomość ( nie telefon!) że rezygnuje z zakupu. Inaczej Allegro nie odda ci pobranej prowizji. Przy opcji za pobraniem/odbiór osobisty jest ona pobierana od razu po zakończeniu aukcji.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nulek1975
#8 Zapaleniec#

Całe szczęście że nie miałem odbioru osobistego/pobrania.Tylko trochę słabo bo miałem inną ofertę a teraz bede musiał czekać 6dni ,lipa .Dziękuję za pomoc i życzę Zdrowych Swiąt Wielkanocnych.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nulek1975 na Allegro Lokalnie nie ma możliwości odwołania oferty kupna. Można jedynie zakończyć licytację, wtedy wygrywa najwyższa oferta. Jeśli kupujący nie opłaci wygranej licytacji w ciągu 5 dni, transakcja zostanie anulowana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nulek1975
#8 Zapaleniec#

Trochę słabo ze nie ma innej opcji ,będę musiał czekać 6 dni a po tym czasie nie wiadomo czy będzie ktoś zainteresowany bo mialem inna oferte kupna,mimo wszystko dziekuje oraz życzę Zdrowych Swiąt Wielkanocnych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nulek1975 Tak działa licytacja na AL, takie zasady. Zdrowych Świąt Wielkanocnych.

oznacz moderatorów