anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to w końcu jest z tym wznawianiem aukcji? Meile.Zbiorczy przelew.

Fajny_Uzytkownik
#8 Zapaleniec#

Jeśli kupujący kupi u mnie np 3 książki, to Allegro Lokalne zsumuje mu koszty wysyłki? Nie może wtedy zapłaci poprzez szybką płatność, wpisując jeden koszt wysyłki?(chyba się nie da) Musi wtedy zrobić zwykły przelew na podane mu moje konto? No i dobra, zrobi ten przelew, książki zostaną wysłane i teraz co? Allegro automatycznie znowu wystawi te aukcje?Jeśli tak to co zrobić żeby się nie wystawiły? Nie ma takiej informacji przy wystawianiu że będą wznawiane automatycznie.  Inna sprawa, wysyłając kurierem zawsze wpisywałem maila kupującego, dzięki czemu mógł śledzić przesyłkę, zmieniać terminy dostaw. Gdzie znajdę takie maila? Czy za każdym razem trzeba o to prosić kupującego?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

krejzole
#14 Krzewiciel#

Daj sobie spokój, allegro lokalnie to niewypał - szkoda czasu. Klienci kupują, maile nie dochodzą, prowizji nie zwracają. Książki można użyć do rozpalania kominka.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Fajny_Uzytkownik 

Tak, kupujący za kilka przedmiotów musi zapłacić bezpośrednio na konto z jednym kosztem wysyłki, płacą przez Allegro zapłaci za tyle wysyłek, ile przedmiotów kupił. Przy wpłacie bezpośredniej, poza Allegro Finanse, wpłata nie zostanie odnotowana w systemie i oferty się wznowią po pięciu dniach, trzeba więc pamiętać o tym, uważać i zakończyć jej zaraz po wznowieniu, inaczej ktoś będzie mógł kupić to, co już zostało sprzedane. Nie da się wyłączyć wznawiania. Jeśli chodzi o wysyłkę i numer nadania, wszystko trzeba robić ręcznie, tradycyjnie. Najlepiej nie wystawiać na Lokalnie – po kliknięciu „wystaw przedmiot”, na następnej stronie na górze po prawej zaznacz „możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz”.

oznacz moderatorów

Fajny_Uzytkownik
#8 Zapaleniec#

O maila też trzeba pytać kupującego? Czy gdzieś takiego wygenerowanego po zakupie znajdę?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów