anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć powiadomienie "czy wysłałeś już paczkę czy może zapomniałeś ?".

Sukkor_benoth
#7 Wielbiciel#

 Od jakiegoś czasu pojawia się id.io.ty.cz.ne powiadomienie w stylu "czy wysłałeś już paczkę czy może zapomniałeś ?". Jak albo gdzie to wyłączyć. Raz, że to zaśmieca niepotrzebnie skrzynkę (są ważniejsze informacje od allegro), dwa traktuje się klienta (sprzedającego) jak skończonego debila co nie wie, że mu ktoś przedmiot kupił/wylicytował. Nie traktujcie ludzi jak id.io.tów i półgłówków. W następnych aktualizacjach systemu wywalcie to powiadomienie w ogóle.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Sukkor_benoth
#7 Wielbiciel#

Post wyedytowany przez id.io.ty.cz.ne cenzurowanie.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Haha bez urazy ale to mnie ubawiło. Jak tam jeszcze sprzedawałam to tego nie było. Rozumiem nerw ale rozumiem też z czego to wynika. Było tu sporo postów kupujących zapominających, że cos wystawili. I potem ździwko, że po roku czy 2 się sprzedało... I weszło już allegro project, bo nie widział sprzedaży i dyskusji.  Było sporo postów w stylu co zrobić jak sprzedający nie wysyła, bo mówi że nie dostał kasy, a kasa sobie leży na allegro. Tylko sprzedający myśli, że tak jak u konkurencji sama na jego konto wskoczy bez weryfikacji itp... W sumie nie wiem czy śmiać się czy płakać ale jak na standardy allegro to chociaż raz się starali coś zrobić. 

 

oznacz moderatorów