anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygląda sytuacja gdy ktoś proponuję jedynie opcje zakupu wysyłki mailem z przedpłatą

Kamior23
#7 Wielbiciel#

Witam, znalazłem interesującą mnie aukcje aczkolwiek allegrowicz oferuje jedynie "Przesyłka elektroniczna (e-mail) - przedpłata" i nie oferuję opcji kup teraz (zapłata na blik/konto). Czy taki zakup jest obejmowany jakąkolwiek ochroną ze strony allegro jeżeli cała rozmowa przebiega na serwisie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kamior23 niby nie ma obowiązku zaplaty przez allegro niemniej mogą być komplikacje z ew. rekompensatą Protect gdyż w taim przypadku żądają zgloszenia na policję . Zapropinuj sprzedawcy zapłatę przez AF .... jestem ciekaw jego reakcji .

oznacz moderatorów

Kamior23
#7 Wielbiciel#

AF? Od czego to skrót?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kamior23 Allegro Finanse .... potocznie Payu ... Przelewy 24 

oznacz moderatorów

Kamior23
#7 Wielbiciel#

Czyli po prostu jedna z opcji w Kup Teraz tak? Pytałem o dodanie tej opcji ale sprzedający twierdzi, że ma podpięte "konto bankowe firmowe i nie mogę robić sprzedaży prywatnej bo musiałbym taką transakcję zaksięgować, zapłacić podatek dochodowy i vat" i po 2 prowizja 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jest, ale dziś tu wiele jest opisanych zakupów elektronicznych i są same problemy na Allegro Lokalne, Ja bym nie kupował.

oznacz moderatorów