anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczkę In Post za pobraniem( nie mogę wygenerować etykiety!)

Poznanianka30
#7 Wielbiciel#

Witam. Osoba kupiła odemnie produkt z opcją wysyłki In Post za pobraniem 12,99 zł. Pomóżcie- jak mam ją nadać skoro nie mogę wygenerować etykiety?

Czy ja mam ją sama nadać na swój koszt- i co dalej?

A jeśli bez etykiety- to jak nadać paczkę za pobraniem In Post?

 

Anna

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz nadać samodzielnie na AL nie nadasz przez Allegro takiej dostawy.

oznacz moderatorów

Poznanianka30
#7 Wielbiciel#

Tylko że kwota którą podał kupujący jest o 4 zł za mała ( tzn. kupujący podał kwotę pobrania 12,99 a w opcjach do wysyłki jest kwota 16,99! Co z tym zrobić?

A tak w ogóle chcąc wysłać przez In Post to średnia paczka- a produktów jest taka ilość że właśnie w ten rozmiar paczki wchodzi- to jest za 18,99 zł. 

Co radzisz- co mam zrobić?

Boję się,że jak poproszę o dopłatę do wysyłki to kupujący zrezygnuje z zakupu- a tego bym nie chciała 😓

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Poznanianka30 napisz proszę jakiego zamówienia to dotyczy? 
Widzę, że w zamówieniu z 19/12 kupujący nie wybrał metody pobraniowej tylko Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata, czy to o to zamówienie chodzi?
Jeśli tak, to nie nadasz go na Lokalnie, ale możesz skorzystać z narzędzia nadawczego przewoźnika
Nadanie będzie kosztować 18,99 zł, a od kupującego otrzymałaś 12,99 zł tutaj decyzja należy do Ciebie czy sama zapłacisz 6 zł różnicy, czy poprosisz kupującego o dopłatę tej kwoty. 
Na przyszłość z poziomu Lokalnie i w specjalnych stawkach nadasz przesyłki metodami Allegro Paczkomaty InPost oraz Allegro One Box. Jeśli chcesz uniknąć nadawania poza Lokalnie, udostępniaj w ofertach tylko te metody dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Poznanianka30
#7 Wielbiciel#

No właśnie. 

oznacz moderatorów