anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczkę pocztą przedpłata na allegro lokalnie.

Client:67661670
#8 Zapaleniec#

Pierwszy raz wystawiałem coś na allegro lokalnie i sprzedałem i klient kupił i wybrał przesyłkę pocztą polską przedpłata. Gdzie znajduje się etykieta? I jak przelać pieniądze później na swoje konto? 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:67661670, na Allegro Lokalnie możesz wygenerować etykietę nadawczą jedynie dla metody dostawy Allegro Paczkomaty InPost. Każda inna metoda dostawy wymaga wygenerowania i nadania etykiety nadawczej na stronie przewoźnika.

Jeśli chodzi o wypłatę środków, wszystkie informacje znajdziesz w naszym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:67661670
#8 Zapaleniec#

Skąd allegro będzie wiedziało, że przesyłka dotarła i prześle mi pieniądze? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jeśli klient zaplacił środki masz tu - https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

aby je wypłacić musisz aktywować konto do wypłat .

Masz środki spakuj przesyłkę idź na pocztę , zachowaj potwierdzenie nadania .

oznacz moderatorów

Client:67661670
#8 Zapaleniec#

Wyślę paczkę, ale allegro nie będzie przecież wiedziało o tym, a jeśli nie dostaną potwierdzenia to nie przeleja mi środków czy źle myślę? Boję się o to, że skoro paczkę wysyłam poza allegro, bo na nim można tylko paczkomatem to klient po prostu po dostaniu paczki anuluje zamówienie i pieniądze wrócą do niego 

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

Źle myślisz, klient niczego nie może anulować. Jeśli już zapłacił, nie cofnie pieniędzy i możesz je sobie sam przelać na swoje konto. Nie ma żadnego obowiązku wysyłać paczek tylko przez Allegro.

oznacz moderatorów

Client:67661670
#8 Zapaleniec#

Chyba już rozumiem, czyli obecnie mam przykładowo 100 zł na koncie tylko nie aktywne konto które aktywowałem przed chwilą i czekam na weryfikację i po jej dostaniu mogę sobie je przelać nawet za miesiąc tak? A paczkę wyślę w poniedziałek i klient nic nie musi robić, a ja i tak dostanę pieniądze? 

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

Tak 🙂

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@Client:67661670 Allegro nie musi tego wiedzieć. To są Twoje pieniądze i możesz je sobie sam przesłać tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

Client:67661670
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim już wszystko jasne 😁

oznacz moderatorów

czesc_tu_klaudia
#8 Zapaleniec#

Czy w przypadku sprzedaży przez kup teraz bez opcji allegro paczkomaty, również nalicza się opłata 7.9% od sprzedaży? Jak sprawdzić czego dotyczy saldo?

oznacz moderatorów