anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zablokować uzytkownika/ uzytkowniczkę ''kupującą '' , ktora nic nie kupuje ?

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Domniemana ''pretensjonalna '' - ''kupujaca '' wybrała opcje doinformowania się w sprawie oferty klamiąc ze chce kupic przedmiot . Zapytala sie o obiektyw z oferty przedstawiajacej sprzedaż kompletnego zestawu . Nie zapytala sie o dodatkowe zdjecia lub modernizacje opisu oferty. Wywiązala się niezreczna dyskusja i zaraz na wstępie oswiadczyla ze mnie zglosi do administarcji allegro. Odpowiedzialem grzecznie i niegrzecznie na jej sugestie ale w momencie jak mi ta osoba oznajmila ze nie będzie mnie polecać na innych grupach facebookowych to uznalem ze w tym momencie tę osobę zdecysowanie poniosło. Skoro ona nic nie miala zamiaru kupować , to dlaczego niby ja nie mam prawa zablokowac niechcianego uzytkownika stosujacego METODY MOBINGU ! Ponadto ona nic nie sprzedaje w danym momencie a allegro zawiesilo moje konto przy 30 aktualnych ofertach ! Gdzie tu jest sens i logika portalu zarabiajacego na ofertach sprzedazowych ??????

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40

jarek919
#9 Pomysłodawca#

Dziękujemy za kontakt.

Ta wiadomość jest generowana automatycznie i oznacza, że przed chwilą otrzymaliśmy e-mail od Ciebie.

Wiemy, że zależy Ci na szybkiej odpowiedzi, dlatego postaramy się odpisać w jak najkrótszym czasie.
Treść Twojego pytania:



dlaczego moje konto jest zablokowane

Jeśli nie znajdziesz naszej odpowiedzi w skrzynce odbiorczej, sprawdź spam i pozostałe foldery. Zdarza się, że tam trafiają nasze wiadomości

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro.pl

oznacz moderatorów