anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić etykietę? Został wybrany za mały format i pudełko nie mieści się w paczkomacie

Lodziki2k20
#8 Zapaleniec#

Został wybrany za mały format paczki przez co trzeba zmienić etykietę ale nie wiem jak pomoże ktoś ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Lodziki2k20 rozumiem, że chodzi o przesyłkę z Allegro Lokalnie, zakupioną 13 maja 2023? Usunęłam tę etykietę i możesz wygenerować ją ponownie z odpowiednim rozmiarem skrytki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Lodziki2k20
#8 Zapaleniec#

A co gdy paczka została już wysłana przez punkt? Bo widzę ze jest wydana do doręczenia a na Allegro ze paczka oczekuje na nadanie :// 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Lodziki2k20 Jeśli wysłałeś tę paczkę przez punkt, to dotrze ona do klienta. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Lodziki2k20
#8 Zapaleniec#

To wiem tylko na Allegro jest że oczekuje na nadanie a na inpost już jest do odebrania

@ko_alka 

IMG_8043.png

oznacz moderatorów

Lodziki2k20
#8 Zapaleniec#

IMG_8045.jpeg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Lodziki2k20 Być może przez anulowanie etykiety status w Allegro będzie aktualizował się z opóźnieniem. Możesz napisać do klienta z informacją, że paczka została umieszczona w skrytce i jest gotowa do odbioru. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Lodziki2k20
#8 Zapaleniec#

A co z pieniędzmi ? Też może być opóźnione ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Lodziki2k20 Środki są na Twoim koncie Allegro Finanse (trafiają tam od razu po sprzedaży) i możesz je wypłacić: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/

Musisz tylko aktywować konto do wypłat (żebyśmy wiedzieli, na jaki numer konta je przelać): https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów