anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić środki z allegro lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

Jak zwrócić komuś pieniądze z oferty z allegro lokalnie?

Oraz

Jak usunąć ofertę z allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Poprosić kupującego o nr konta i zwrócić mu przelewem.
Co do drugiego pytania, to możesz to zrobić w tej zakładce https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne klikając "zakończ teraz".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

No właśnie w tym problem, że gdy klikam w ten link nie pojawiają mi się żadne aktywne ogłoszenia, a ciągle przychodzą mi wiadomości z allegro lokalnie, że kupujący zaczął transakcję itd.

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Z jakiego adresu przychodzą Ci te powiadomienia?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

Powiadomienia przychodzą z allegro lokalnie, że kupujący zaczynają transakcję, ale jak wchodzę w zakładkę aktywne ogłoszenia nic mi się nie pokazuję, a wciąż otrzymuję wiadomości, że ktoś jest zainteresowany ofertą, któej tak naprawdę nie ma.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Pytałem z jakiego konkretnie adresu mejlowego przychodzą? Może tutaj https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane masz jakąś nieopłaconą transakcję, którą ktoś próbuje opłacić.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

Wszystkie oferty, które tutaj są pod tym linkiem (tego samego 1 przedmiotu) są albo anulowane albo zakończone albo nieudane (konto zbanowe i oszustwo).

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Klient kupił, klient zapłacił, masz kasę na koncie, wysyłasz, w innej sytuacji nie wysyłasz.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Ale w czym Ty masz problem? Wystawiłeś coś i sprzedałeś? Masz pieniądze? Masz, to wysyłasz towar, nie masz - NIE WYSYŁASZ. Nie patrz na powiadomienia, na komunikaty, na wezwania, na lewe potwierdzenia wpłat. Będziesz miał kasę - wyślij 🙂

oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o to, że tego przedmiotu już dawno nie mam. W zakładce aktywne ogłoszenia nie ma niczego, a dalej mi przychodzą powiadomienia i nie mogę usunąć oferty, której tak naprawdę nie mam, w tym problem. Nie amm w ogóle takiej opcji.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Reasumując: zapomniałeś z lokalnie zdjąć ogłoszenia z przedmiotem, którego już dawno nie masz, ktoś kupił, zapłacił i teraz chcesz zwrócić tej osobie pieniądze, tak? Jak pisałem, możesz to zrobić tylko prosząc kupującego o nr jego konta i zwrócić mu przelewem, albo przekazem pocztowym na jego adres (jeśli się upiera, że nie poda Ci nr-u konta).
Co do kwestii powiadomień, to zawołajmy kogoś, kto ma możliwość zajrzeć za kuluary i przyjrzeć się technikaliom - @_HolaOla_ masz robotę do zrobienia😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:56324746 No więc nie zwracaj uwagi na te powiadomienia i po problemie 🙂

Na Lokalnie wiele osób otrzymuje takie powiadomienia, często są to jakieś próby wyłudzenia towaru bez wpłaty.

oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

Dotąd właśnie nie zwracałem uwagi, aż do wczoraj ktoś kupił i teraz żąda pięniędzy z powrotem, więc stąd ten post z prośbą o wytłumaczenie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Wypłacasz na swoje konto, następnie przelewasz na konto podane przez kupującego. A zaknąc możesz tak:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/czy-moge-zakonc...

oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#
  • A gdy kupujący nie podał konta? 
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:56324746 A prosiłeś kupującego o nr konta? Drugą opcją jaka pozostaje, jest przekaz pocztowy na adres kupującego. Innych możliwości nie ma.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

A gdzie są te pieniądze, ponieważ kupujący twierdzi (oraz pomoc allegro), że kupujący wpłacił kwotę, ale gdzie jest ta kwota i jak ją zwrócić w takim razie, ponieważ nie mogę tego znaleźć?

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:56324746
#7 Wielbiciel#

Jest podana kwota, żeby zwrócić pieniądze trzeba aktywować konto do wypłąty tak?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:56324746 Tak, trzeba podać własne konto do wypłat i aktywować. WŁASNE KONTO, nie innej osoby. 🙂

oznacz moderatorów