anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić pieniądze kupującemu, które są jeszcze w posiadaniu Allegro

Idź do rozwiązania
Client:35329109
#2 Obserwator#

W dniu 19.07.2021 roku kupujący kupił ode mnie klawiaturę, która została już wcześniej sprzedana, ogłoszenie zostało zdublowane, nie wiem jak to się stało. Pan dokonał przelewu środków przez payu. Chciałabym zwrócić te pieniądze kupującemu, ale wchodząc na allegro - zamówienia, nie wyświetla mi się lista sprzedanych produktów. Pieniądze do tej pory nie wpłynęły na moje konto, ponieważ ich nie wypłaciłam i nie chcę tego robić, chcę aby wróciły bezpośrednio do kupującego. Proszę o pomoc, allegro nie udziela mi informacji, tylko żąda potwierdzenia zwrotu pieniędzy. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:35329109 na Lokalnie nie ma sytemowych zwrotów , poproś kupujacego o dane do przelewu . 

oznacz moderatorów
Client:35329109
#2 Obserwator#

dane do przelewu mam, ale te pieniądze nie wpłynęły do mnie na konto, nie chcę ich wpłacać, nie chcę mieć zarzutu oszustwa, chciałabym zwrócić je bezpośrednio z allegro. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:35329109 środki jakie masz na allegro nie zginą , w każdej chwili możesz je wypłacić . Jeśli dysponujesz wystarczającą kwotą aby zwrócić wpłatę kupującego to dokonaj tego , a wypłatę z AF zlecisz poźniej .Jak nie masz na koncie na tyle to nie pozostaje Ci nic innego jak wypłacić i po zaksięgowaniu wypłaty z AF na Twoim koncie zrobić przelew do kupującego .

oznacz moderatorów
Client:35329109
#2 Obserwator#

Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:35329109 Jeżeli kupujący zapłacił, to pieniądze masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Aby wpłynęły na Twoje konto, musisz je sobie na konto bankowe wypłacić. Przez Allegro tych pieniędzy nie zwrócisz, możesz je sobie wypłacić na konto  i zwrócić kupującemu bezpośrednio zwykłym przelewem na numer rachunku, który on Ci poda.

oznacz moderatorów