anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy i czy AllegroLokalnie umożliwi wysyłkę InPostem bez etykiety?

root666
#7 Wielbiciel#

Hej,

Czy Allegro planuje wdrożenie wysyłania paczek InPostem bez drukowania etykiet tylko z kodem nadania?
Od dłuższego czasu ma to **piiip**. Broker Sendit również umożliwia wysłanie z kodem nadania jako opcja.

pozdr
Artur

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@root666 raczej na to nie licz, allegro rozwija zwoje automaty zielone, i prędzej w nich to będzie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

root666
#7 Wielbiciel#

Dlaczego? To tylko opcja, do tego u brokera SendIT płatna więc problemu tu nie ma. Mogę dopłacać Allegro, bylebym nie musiał drukować etykiet.

Allegro wg mnie nie ma szans z InPostem stawiając swoje "zielone budki". Konkurencja zaspała i InPostowi niestety udało się uzyskać status monopolisty o takim zasięgu, że pokonać go będzie niezwykle trudno.

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@kostas11 póki co to na allegro lokalnie nie ma możliwości wysyłki przez zielone automaty, tylko inpost. Nawet Orlen zlikwidowali.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@vonNogay wiem ale poczekaj 😄 rok temu też pisałem że z czasem zielone automaty będą obowiązkowe 😞  czemu zrezygnowali z kuriera InPost w smarcie, wszystko zmierza do wrzucenia w zamian One Boxów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@root666 w taki sposób można nadawać przesyłki tylko korzystając z aplikacji InPost, więc teoretycznie możesz tak nadawać, ale poza Allegro, w innych cenach i przepisując dane odbiorcy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

root666
#7 Wielbiciel#

O nadawaniu przesyłek z kodem nadania u innych operatorów i na platformi O.LX napisałem w moim pytaniu, więc odpowiedź jest kompletnie pozbawiona sensu, bo stwierdza fakty oczywiste 😄 (da się jakoś dać minus moderatorowi?)

Pytanie dotyczy kiedy i czy w ogóle to zostanie wdrozone na Allegro/AllegroLokalnie? U brokera SendIt jest to dodatkowo płatana usługa i nie mam problemu żeby to zapłacić, byleby tylko nie musieć drukować etykiet. Mamy XXI wiek przypominam.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@root666 chcielibyśmy, aby taka opcja była dostępna na Allegro Lokalnie, natomiast nie jestem w stanie podać żadnych szczegółów odnośnie do terminu. Więc tak, kiedyś taka możliwość będzie, ale kiedy - nie wiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@root666 Dobry pomysł ale Allegro traktuje Lokalne jak kula u nogi więc słabo to widzę.

oznacz moderatorów