anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient rozpoczął zakup na allegro lokalne, ale nie zapłacił, jak przywrócić przedmiot do sprzedaży?

RobertW66
#7 Wielbiciel#

Klient rozpoczął zakup przedmiotu na allegro lokalne,  ale wycofał się z zaplaty. Produkt został usunięty z mojej oferty.  Jak przywrócić go do sprzedaży,  czy mam czekać,  czy wystawić go ponownie? Co z prowizjami i opłatami za sprzedaż do której nie doszło?

Pozdrawiam Robert 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma 5dni na zapłacenie, nie zapłacił i nie wznowiła się oferta to musisz ją wystawić.

oznacz moderatorów

patrykkreli
#9 Pomysłodawca#

Może czas aby zakupy dokonywały tylko zweryfikowane konta - tak jak było to kiedyś. Teraz co chwila mam jakieś "kupione" przedmioty, i ani nie są opłacone, ani kupujący nie odpisują, żart totalny, żadnych konsekwencji dla fałszywych kupujących, a za promowanie ofert nie ma zwrotów.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@RobertW66   Na lokalnym to normalne.  Kupujący nie ma obowiązku zapłaty a również ty nie masz obowiązku sprzedaży, gdyby zapłacił najwyżej odeślesz  pieniądze.

Poszukaj innej możliwości sprzedaży, inny serwis.  O Allegro Lokalne zapomnij.

Prowizji nie ma jeśli kupujący nie zapłacił,  ale jest jeśli udostępniłeś odbiór osobisty. Promocje to czysty zysk Allegro, bezzwrotne.

oznacz moderatorów