anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś chciał kupić ale nie miałem zalozonego payu.jest na razie weryfikacja.co robic?

dereks37
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Ale kupił? Zapłacił? Wysłać towar, masz taki obowiązek. Po weryfikacji pieniądze wypłacisz, one Ci nie zginą.

oznacz moderatorów

dereks37
#7 Wielbiciel#

No nie zapłacił bo nie mógł. Nie miałem weryfikacji z bankiem zakończonej. Ma kupujacy się wycofać czy co tobie

 

oznacz moderatorów

dereks37
#7 Wielbiciel#

Czy co robić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dereks37 Nie ma nic jedno z drugim, kupujący  jak zapłaci to będą one na twoim koncie do czasu kiedy ty skonfigurujesz konto do wypłat. Nie masz kasy nie zapłacił, nie zapłacił nie wysyłasz towaru.

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

podaj mu nr konta bankowego i transakcja niech idzie poza allegro, albo za pobraniem mu wyślij...dogadajcie szczegóły w komunikatorze allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Weryfikacja lub jej brak nie mają wpływu na możliwość zapłaty przez kupującego. Bez żadnej weryfikacji może zapłacić. Jeśli nie zapłacił, to z innego powodu, niczego nie wysyłaj bez pieniędzy. Musisz mieć środki w zakładce Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

dereks37
#7 Wielbiciel#

dziękuje to wyślę bez allegro. Podam konto na ktore ma wpłacić i wysylam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dereks37 Pytanie czy kupujący zechce kupić z pominięciem Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dereks37 konto do wypłat jest już aktywne, więc mam nadzieję, że Kupująca odpowie na Twoją wiadomość i uda się sfinalizować transakcję. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów