anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupowanie produktu który jest na liście "Towary zakazane i dopuszczone warunkowo

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:33357817
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie bo spotkałem się z taką sytuacją kiedy ktoś proponował mi żebym wystawił na swoim koncie na sprzedaż produkt z listy towarów zakazanych (dokładniej e-papieros) co z tego co rozumiem łamie regulamin, prośbę tłumaczył tym, że jako kupujący byłby i tak chroniony przez allegro, ja nie jestem tego takim pewien i nie zgodziłem się na to bo łamie to regulamin ( XD). Pytanie czy gdyby doszło do transakcji i on miałby problem z zakupem np. wysłałbym coś innego albo produkt by nie działał i on by to zgłosił allegro, chcąc odzyskać pieniądze/zwrócić produkt to jakby allegro tą sprawę rozwiązało? pomogłoby mu ? czy usunęło tą transakcje z obu kont? czy moje by zablokowało ? Pytam z ciekawości, bo zdziwiła mnie jego prośba i przebieg takiej sytuacji.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:33357817 Nie pisz się na to. To próba oszustwa. Tamten gość zgarnie kasę, a Ty będziesz ją musiał oddawać w razie problemów > a na dzień dobry zablokują Ci konto na zawsze > nie poawola otworzyć innego > były tu już na AG takie wątki > zawsze się źle kończyło.

oznacz moderatorów
Client:33357817
#7 Wielbiciel#

tak też myślałem, wiem że lepiej się na takie rzeczy się nie pisać. Ale nie mogłem takiego wątku znaleźć, dzięki za odp !

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:33357817 ktoś proponował mi żebym wystawił na swoim koncie na sprzedaż produkt

1 Ty będziesz odpowiadał za produkt jako sprzedawca 

2 nie wyśle towaru a Ty będziesz musiał oddać kupującemu kasę 

Itd.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:33357817
#7 Wielbiciel#

tylko czy allegro w ogóle by interweniowało w takiej sprawie skoro produktu wg. regulaminu nie mogę tu wystawić?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:33357817  Nie, Allegro nie będzie interweniować bo pieniądze z prowizji ....   ładnie pachną.   Zdarza się że Allegro zamyka  ofertę sprzedaży jeśli ktoś doniesie, ale  sprzedający  szybko otwiera nową ofertę i interes się kręci.

Natomiast całą odpowiedzialność za ofertę ponosi  sprzedający czyli ty.

oznacz moderatorów