anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący kliknął Kup teraz i napisał że rezygnuje z zakupu i co teraz?

Fajny_Uzytkownik
#8 Zapaleniec#

Mogę wystawić od razu ponownie przedmiot, aby ten "kupiony" się nie wznowił? Kupujący kliknął, wybrał sposób zapłaty: przedpłata. No i napisał że rezygnuje.   Chciałbym teraz tylko ponownie wystawić przedmiot, aby tamta aukcja niezapłacona, nie wystawiła się ponownie, bo nie mam zamiaru wyczekiwać co do minuty na wystawienie aby zakończyć.

Nie wiem czy to ktoś celowo? Czy to konto jest bez rejestracji? :

-Client:43660491  

Kolejna osoba, klikneła i jaja sobie robi:

-haszkiwejnu

no i następna:

-cegielka_x

 

Czy na "Lokalnym" da się dodać te osoby na czarną listę?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@Fajny_Uzytkownik CL z allegro nie działa na AL, niestety. Za to możesz wystawiać aukcje na tradycyjnym allegro - w formularzu wystawiania na AL, u góry po prawej stronie masz taki mały banner opisany jako "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz";]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

AL może cię wykończyć klienci często kończą wybierając sposób zapłaty i zapada cisza ,nie wpiszesz na czarną listę ani nie dasz negatywa pozostaniesz sam z problemem allegro na tym odłamie stara się unikać kontaktu

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Fajny_Uzytkownik Możesz wystawić przedmiot ponownie, ale nieopłacona aukcja się wznowi i póki co nie ma możliwości wyłączenia wznowienia, więc niestety trzeba pilnować terminu i zakończyć ogłoszenie zaraz po wznowieniu.

oznacz moderatorów