anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący kolejny raz nie opłaca zamówienia allegrolokalnie

Pro__Store
#8 Zapaleniec#

Na allegro lokalnie wystawiłem przedmiot X z wykupionym promowaniem, kupujący kilka dni temu rozpoczął zakup, ale go nie opłacił. Wystawiłem więc drugi raz z promowaniem i wystąpiła ta sama sytuacja.

Kupujący olewają zamówienie a ja za każdym takim wybrykiem tracę pieniądze za wykupione promowanie. Jak je odzyskac?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Pro__Store
#8 Zapaleniec#

To nie jest żadne rozwiązanie, nie pytam się jak wystawić przedmiot dotychczasowym formularzem tylko jak odzyskać kasę za promowanie przedmiotu którego kupujący nie opłacił

 

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

nie ma zwrotu teraz promocja 1zl zadna strata

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

Tutaj to norma, sam możesz iść i ściągnąć połowę Lokalnie a następnie wystawić środkowy palec.

Prosto z regulaminu to wynika, że to dozwolone, skoro nie zabronione, podobnie jak pokrętne wyjście z problemu prowizji, którą musieliby zwrócić, więc nazwali to opłatą za obsługę transakcji, której nie zwracają. Celowe działanie jakiegoś cwaniaka.

 

Co ciekawsze, kupujący otrzymuje PEŁNE Twoje dane, Ty nawet numeru telefonu, nic.

Sprzedający nie ma żadnej możliwości obrony bo nie ma nawet czarnej listy i nie wie czy zakupu dokonano z konta Jana Kowalskiego czy Tolka Banana zamieszkałego na ulicy Błotnej 6, 00-000 Bajoro.  Bajzel okrutny.

Monopol jest okrutny zawsze i wszędzie.

oznacz moderatorów