anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący korzystając z promocji 0zł za przesyłkę przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej a ja płacę

MAMY ROZWIĄZANIE!
danazdanc
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie w sprawie tej promocji dla kupujących, którzy kupując przez aplikację mobilną mają 0zł za wysyłkę. Oni nie płacą ale jak ja wysyłam za pomocą inpost 8,99zł przy wykorzystaniu tego przycisku przygotuj paczkę i tak dalej... to mi allegro normalnie nalicza te 8,99zł, które potem muszę uregulować no bo pojawia się to w operacji i zwiększa saldo na minus. O co w tym chodzi, już było takich u mnie pięć transakcji i za każdym razem było obciążenie konta, pierwsza taka transakcja była już na początku października. To jest promocja kosztem sprzedających?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
cookie000
#15 Entuzjasta#

@danazdanc 

W swoich rozliczeniach powinieneś mieć tzw. korekty payu, które redukują ten koszt.

cookie000_0-1636728467821.jpeg

 

oznacz moderatorów
danazdanc
#8 Zapaleniec#

W tym rzecz, że u mnie nie ma tej korekty

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@danazdanc Allegro najpierw nalicza koszt wysyłki, a potem Ci go odliczy. Stanie się to w ciągu 3 dni roboczych. Jest do dokładnie określone w regulaminie promocji, sprawdź. 

  1. Uczestnik Promocji, który spełni warunki, o których mowa w ust. 1 lit. a-e lub w ust. 1 lit. f-i powyżej otrzyma jednorazowo Promocyjną dostawę przedmiotu sprzedanego w ramach takiego Ogłoszenia Promocyjnego, do kwoty 11,00 zł. Promocyjna dostawa zostanie rozliczona za pośrednictwem Konta przez uznanie narzędzia rozliczeniowego Uczestnika Promocji w ramach sekcji Allegro Finanse w ciągu 3 dni roboczych. Promocyjna dostawa nie obejmuje opcji dostawy odbiór osobisty, przesyłka elektroniczna oraz dostawy z opcją płatności za pobraniem.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-przejdzmy-do-rzeczy-dostawa-0-zl-w-aplikacji-allegr...

oznacz moderatorów
danazdanc
#8 Zapaleniec#

Ale dla mnie nie odlicza, w saldzie nie mam korekt tych kosztów przesyłek

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@danazdanc Odlicza, tylko może masz problem ze znalezieniem tego. Zapytaj Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d wyjaśnią Ci. 

oznacz moderatorów
danazdanc
#8 Zapaleniec#

Faktycznie miałem problem ze znalezieniem tego. Korekta PayU 8,99zł pojawia się w środkach i historii operacji a nie na saldzie w rozliczeniach allegro. Dzięki.

oznacz moderatorów