anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący próbuje negocjować cenę, po rozpoczęciu zakupu przedmiotu

Sined118
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry!

Czy to jest normalny manewr próbować negocjować cenę przedmiotu, dopiero po rozpoczęciu płatności?

Napisałem na osoby kupującej swoją odpowiedź na ten temat i od tego czasu nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Czy na allegrolokalnie widać, czy kupujący przeczytał moją wiadomość? Jak dla mnie to dosyć dziwny zabieg i puki co nie prosił mnie o adres e-mail w celu wyłudzenia danych.

Dziękuję za odpowiedź z góry!!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sined118 Cześć. 🙂 Na Allegro nie ma takiej funkcji, o której piszesz. Nie zobaczysz, czy Kupujący odczytał wiadomość. Sprawdziłam konto tego Klienta i regularnie opłaca on swoje zamówienia, dlatego poczekaj proszę na jego odpowiedź. Mam nadzieję, że transakcja zakończy się pomyślnie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sined118 może to wymyślony przez kupującego fortel , rozpoczął płatność i próbuje zbić cenę licząc na Twoją uległość  jak nie zapłaci zablokuje Ci towar na 5 dni .

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Sined118  jeżeli zalicytował to powinien zapłacić umówioną kwotę. Dopisz sobie w ogłoszeniach, że na wpłatę czekasz 24h, jeżeli nie będzie wpłaty wystawiasz ponownie towar na aukcję.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest normalne negocjowanie ceny po zakupie, kupujący może liczy na to że będzie Ci zależało na sprzedaży bo ma 5dni na zapłatę i w ten sposób blokuje sprzedaż. Na AL nie ustawisz żeby kupujący zapłacił w ciągu 24godz, ma 5dni.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@LEW433  prawie jak zwykle mylisz się ^^. W treści ogłoszenia na AL można zamieścić opis o terminie płatności, było ostatnio to poruszane i moderatkorki tak sie wypowiedziały.

Przede wszystkim jest to zgodne z polskim prawem które wszyscy (też allegro) powinni respektować.

oznacz moderatorów