anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący twierdzi, że dokonał zakupu, a ja widzę to jako nieopłacone zamówienie, co robić?

Client:45249833
#8 Zapaleniec#

Witam, po raz pierwszy wystawiłam grę na Allegro. Znalazł sie chętny, napisałam do niego czy jest zainteresowany kupnem, on odpisał,że grę już kupił. Jednak przesyłka nadal ma "status" nie opłacony i nigdzie nie ma danych do wysyłki. Czy mam poczekać aż przesyłka zostanie opłacona? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:45249833  tak dopóki nie masz wpłaty od kupującego nie wysyłaj.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:45249833  po pięciu dniach na AL bez wpłaty uważa za transakcje za nie ważna. Przedmiot wystawi się automatycznie na sprzedaż.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45249833 Oczywiście, że masz poczekać. Towar zawsze wysyłasz tylko wtedy, gdy masz zakup opłacony i pieniądze pojawią się tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Dane do wysyłki otrzymasz w momencie zapłaty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45249833 w tej sytuacji najlepiej napisz do kupującego, że zamówienie nie zostało opłacone i nie możesz go wysłać, więc jeśli wciąż jest zainteresowany kupnem gry powinien ponowić płatność. Jeśli nie będzie odpisywał to nieopłacona oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów