anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wybrał Allegro InPost a ja wysłałem zwyklym

KonradMice
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak w temacie kupujący wybrał Allegro InPost. Ja paczkę wysłałem zwyklym InPost. Czy to w jakimś stopniu przeszkadza? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kupujący nie musi dopłacać to zapewne mu nie przeszkadza.

oznacz moderatorów

KonradMice
#8 Zapaleniec#

Czyli w niczym to nie przeszkadza, że wysyłka jest inną metodą niż wybral sprzedawca ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz do niego że wysłałeś. Allegro In Post możesz wysyłać w ten sposób: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

oznacz moderatorów

KonradMice
#8 Zapaleniec#

Napisałem jednocześnie wysyłając numer przesyłki. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dla Ciebie - chyba jesteś do "tyłu" z kasą za wysyłkę.

Dla uczciwego kupującego - nie powinno to mieć znaczenia. To Ty dopłaciłeś do kosztów wysyłki, tylko nie wiem po co.

Chociaż - zdarzają się takie sytuacje - po prostu źle wpiszesz gabaryt przesyłki. Potem generujesz kolejną etykietę, ale zawsze możesz ja wygenerować jako Allegro Inpost za 8,99 zł. 

I dalej kupujący ma takie same prawa - Ty jesteś 8,99 w plecy.

Gorzej będzie, gdy taki kupujący zechce Ci zwrócić za darmo kupiony przedmiot - chyba będziesz musiał pokryć koszt tej przesyłki, gdyż on miał zagwarantowany bezpłatny zwrot. 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów