anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zrezygnowali po zakończonej aukcji

przyjaciel777
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim.

Dziś zakończyły się trzy wystawione przeze mnie licytacje.

We wszystkich przypadkach otrzymałem informację i prośbę o niemożności sfinalizowania transakcji.

A to syn za dużo zalicytował a to coś tam. Brak słów.

Mam trzy pytania:

Czy wystawić samemu ponownie przedmioty? Jest gdzieś napisane, że w przypadku braku wpłaty allegro wznawia licytację po pięciu dniach.

Czy pisać już o anulowanie kwoty prowizji za sprzedaż czy te automatyczne wznowienie anuluje tę prowizję?

Dlaczego nie widzę zakończonych ogłoszeń z zakładce zamówienia? Podobno tam wybieram opcję prośby o zwrot prowizji.

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@przyjaciel777 Allegro czy Allegro Lokalnie ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przyjaciel777 Już odpowiadam.

1. Na Allegro Lokalnie nieopłacone oferty wznowią się automatycznie po 5 dniach, więc nie musisz ich wystawiać ponownie.

2. Samo kliknięcie przez kupującego [kup teraz] lub zakończenie licytacji nie spowoduje naliczenia opłaty. Opłatę za sprzedaż naliczymy dopiero, gdy kupujący: zapłaci za przedmiot w ciągu 5 dni (w przypadku płatności z góry) lub wypełni formularz opcji dostawy (w przypadku płatności za pobraniem lub przy odbiorze osobistym).

3. Zamówienia od kupujących na Allegro Lokalnie, zobaczysz tutaj

Miłej niedzieli! Jeśli będziesz miał więcej pytań, chętnie pomogę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

przyjaciel777
#7 Wielbiciel#
Dziękuję:)
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@przyjaciel777 Tu masz opisane o wznawianiu ogłoszeń, możesz wyłączyć jak tego nie zrobisz to po 5 dniach jak kupujący nie opłaci samo się wznowi: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl...

oznacz moderatorów